-
-

Неймовірно, але факт!

10.03.2021

«Регіна-МЕГУ» в неймовірному за сюжетом матчі здолала в гостях запорізьку «Орбіту-ЗНУ» і зрівняла рахунок в серії плей-офф.

Вже скільки разів знаходив підтвердження той факт, що волейбол річ непередбачувана і в цьому виді спорту трапляються різні метаморфози. Але як приємно коли це стосується команди, за яку ти вболіваєш.

Коли головний тренер запоріжанок Гарій Єгізаров в інтерв’ю напередодні матчу заявив, що поранений звір(а він мав на увазі «Регіну») небезпечний вдвічі, це сприймалося швидше як комплімент. Дійсно після розгромного програшу на власному майданчику лише оптимісти сподівалися, що у Запоріжжі рівненській команді вдасться взяти реванш. Але досвідчений тренер напевне щось передчував…

«Орбіта-ЗНУ» - «Регіна-МЕГУ» 2:3 (25:18, 25:19, 22:25, 17:25, 3:15)
Рахунок в серії: 1:1

...хоча початок нічого поганого господаркам не віщував. З старту матчу «Орбіта» впевнено почала нарощувати свою перевагу і повела 9:3. Рівненським волейболісткам ривком у відповідь вдалося мало не наздогнати суперниць, але власні помилки та атакувальні дії запоріжанок і насамперед Вікторії Савченко звели нанівець всі намагання «Регіни».

Промінчик надії засвітився в другому сеті, коли рівнянкам вдалося не тільки вирівняти перебіг матчу, а й завдяки зусиллям Ангеліни Дуб’янської, Уляни Котар та Анни Єфременко навіть вийти вперед 18:15. І тут вже вчергове в чемпіонаті «Регіна» провалилася. Ривок суперниць 9:0 виглядав вражаюче. За таких обставин «Орбіті» не склало труднощів довести справу до загальної перемоги. В матчі рахунок став 2:0 і до закриття серії запорізьким волейболісткам залишалося виграти тільки одну партію.

Невідомо, які слова підібрав в перерві між партіями новий тренер рівнянок Максим Пархоменко, але на третю партію на майданчику глядачі побачили зовсім іншу «Регіну». Після такого відчутного психологічного удару рівненська команда знайшла в собі сили на маленький спортивний подвиг. «Регіна» втрималася на старті сету і за рахунку 7:7 почала потрохи нарощувати перевагу. Декілька важливих очок набрала Анна Єфременко і ось уже «+3» на користь «Регіни». Єгізаров відповідає тайм-аутом і «Орбіта» наздоганяє рівнянок. Вже Пархоменко доводиться під час двох хвилинних перерв вносити корективи. Шальки терезів гойдаються то в один то в інший бік але на завершення партії все ж з невеликою (20:18) перевагою виходить «Регіна». Розмін очками і після блоку Савченко «Орбіта» відстає лише на крок 21:22. В цей момент двічі поспіль Котар вдало грає на блоці, а Анна Єфременко ейсом ставить крапку. 1:2 по партіям!

І «Орбіта», як кажуть боксери, «поплила». Четверта парія ще не встигла розпочатися, а рівненська команда вже залишила суперниць далеко позаду 7:1! Запоріжанки намагалися вирівняти становище однак «Регіну» вже було не спинити. За рахунку 19:11 вже стало очевидно, що долю матчу вирішіть тай-брейк. Так врешті решт і сталося. Рівнянки різноманітно діяли в атаці і впевнено довели партію до перемоги зрівнявши рахунок в матчі 2:2.

Якщо ви очікуєте розповіді про тай-брейк то її не буде). Інколи краще побачити все на власні очі перейшовши за посиланням.

Повірте, подивитися є на що. «Регіна» вдало діяла в усіх компонентах гри: вдало атакувала, заставляла суперника помилятися на прийомі, чудово діяла на блоці. Ну рахунок 13:1 по ходу сету говорить сам за себе. Тож здобувши неймовірну, вольову перемогу рівненська команда зрівняла рахунок в серії і вже ніхто з впевненістю не передбачить переможця в цій пари.

Інтрига закручена до межі. Як воно буде – покаже завтрашній матч, якій розпочнеться там же, в спорткомплексі ЗНУ об 11:00. Буде неймовірно цікаво.

А поки констатуємо, що сьогодні рівненський клуб зіграв один з кращих своїх матчів за багато років! Потрібно відзначити, що це перша звитяга Максима Пархоменка на чолі «Регіни-МЕГУ» і подякувати всій команді за характер і волю до перемоги.

Однак поки що це тільки пів справи. Тому побажаємо нашим дівчатам завтра продемонструвати свої найкращі якості. Потрібен ще один крок!