-
-

Полиці, Вараш та Костопіль!

18.03.2018
Саме в такій послідовності визначилися володарі медалей чемпіонату Рівненської області, якій завершився вчора в Рівному.

Чудова атмосфера, захоплюючі матчі, чітке суддівство та безліч емоцій – це складові «фіналу чотирьох» в якому визначався чемпіон сезону 2017-2018 р.р. серед жіночих команд.

В першому півфіналі зустрілися полицьке «Полісся» та саренська «Вікторія». В цій зустрічі був чітко визначений фаворит – представниці Володимиреччини. І «Полісся» чітко та без проблем довело свою перевагу в двох партіях 25:12 та 25:16.

А от в другому півфіналі очікувалась серйозна боротьба. Так, на попередньому етапі змагань вараська команда здобула над костопільчанками чотири перемоги з чотирьох, але в трьох випадках долю матчу визначав тай-брейк. Так сталося і цього разу.

«Промінь» краще провів стартову партію і виграв її з рахунком 25:22. Як то кажуть - запахло сенсацією. Однак досвідчена команда РАЕС миттєво зібралася і виграв другий сет з аналогічним рахунком в чергове перевела визначення переможця між ціми командам на тай-брейк. У вирішальній партії представниці Вараша були явно кращі – 15:7.

В грі за третє місце костопільський «Промінь КЗС» впевнено здолав волейболісток Сарн 2:0 і здобув бронзові нагороди.

А у фінальному матчі чемпіонату, як і очікувалося, зійшлися географічні сусідки – «Полісся» та РАЕС. «Полісся» вдало розпочало матч і перший сет впевнено завершився на користь полицької команди 25:17. І знову команда з міста-супутника АЕС продемонструвала характер. 25:22 і, як і годиться в турнірах рівних команд, долю зустрічі вирішувалася на тай-брейку.

Вирішальна партія стала кульмінацією чемпіонату і не могла не сподобатися глядачам, які підтримували команди. Трохи вдаліше у вирішальній партії зіграли волейболістки Полиць. Вони перемогли з рахунком 15:12 і вибороли золоті нагороди! У команди РАЕС – срібло!

Вітаємо чемпіона та призерів змагань та бажаємо подальших перемог та зростання спортивної майстерності!

Фотогалерея чемпіонату
Результати чемпіонату

Теги: чемпіонат області(ж), Полісся(Полиці), Вікторія(Сарни), Промінь(Костопіль)
Переглядів: 1336 Коментарів: 0