-

«Регіна-ОСДЮСШОР» на тай-брейку поступається «ПНУ-Івано-Франківськ»

03.11.2019

«Реіна-ОСДЮСШОР» - «ПНУ-Івано-Франківськ» 2:3(15:25, 14:25, 25:19, 25:21, 6:15)

Старт другого матчу домашнього туру залишився за господарками: «Реіна-ОСДЮСШОР» повела 9:4. Проте розвинути успіх не вдалося. Гості наздогнали рівнянок і відповіли своїм ривком перетворивши 14:14 на практично безнадійні 24:14. 0:10 – це серйозний психологічний удар.

За схожим сценарієм пройшла і друга партія. Десь до середини сету господарки намагалися утримувати прийнятний рахунок, але ще один провал і на табло катастрофічні 13:23. Тож довести справу до перемоги івано-франківським волейболісткам не становило ніяких труднощів.

Однак волейбол тим і приваблює шанувальників, що кожна нова партія розпочинається з 0:0 і якщо в команди все гаразд з морально-вольовими якостями то вона здатна з будь якого рахунку в партіях нав’язати супернику боротьбу.

Так сталося і цього разу. Рівнянкам вдалося внести злам в перебіг подій і постійно знаходячись в рахунку поруч з суперницями саме їм вдалося провести декілька результативних атак і повести 19:14. Як підсумок «Регіна-ОСДЮСШОР» доводить справу до перемоги і скорочує рахунок 1:2.

Далі – більше: відпустивши гостей на початку четвертого сету 3:7 рівнянки і не думали опускати руки. 18:10 вже на їх користь! Все що вдалося івано-франківській команді – це дещо скоротити рахунок, але партія залишилася за господарками і рахунок зрівнявся 2:2.

Далі хотілося б написати кліше, що «за законами жанру» і т.д. Проте в волейболі закони не діють. Гості, які щойно програли поспіль дві партії зуміли знайти сили для ще одного переломного відрізку. Зміна майданчиків відбулася за рахунку 8:4 на їх користь і в подальшому саме «ПНУ-Івано-Франківськ» відсвяткував перемогу.

Однак і «Реіна-ОСДЮСШОР» продемонструвала бійцівські якості і жагу до перемоги. А це означає, що за поразками, якими б прикрими вони не були, прийдуть й звитяги. Тож побажаємо дівчатам вдалого виступу в чемпіонаті!

Наступні ігри рівнянки проведуть в Хмельницькому. Їх суперницями будуть житомирськае «Полісся-Лцей-Інтернат» та, господарки туру, «Новатор-ХНУ».

Наразі «Регіна-ОСДЮСШОР» посідає третє місце в турнірній таблиці.