-
-

«Регіна» перериває смугу невдач

25.01.2020

24-25-го січня в рамках 10-го туру чемпіонату жіночої Суперліги рівнянки приймали вінницькій «Білозгар-Медуніверситет» з Вінниці. Обидві команди невдало виступають в чемпіонаті, тому для обох це був шанс поповнити кількість набраних очок та покращити становище в турнірній таблиці.

В першому колі ці команди поділили очки зігравши за два дня дві «пятихатки». Тож і це протистояння розглядалося як гра приблизно рівних за класом команд.

"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ"(Рівне)-"Білозгар-Медуніверситет"(Вінниця)
3 - 2 (25:20, 25:23, 21:25, 22:25, 15:12)
3 - 0 (25:18, 32:30, 25:21)

Власне перша ж гра і підтвердила прогнози. Старт першої партії пройшов за переваги господарок. «Регіна» швидко зробила комфортний відрив і утримувала суперниць на відстані 4-5 очок. В підсумку це втілилося в 25:20 на користь рівненських волейболісток. В цій грі це була єдина партія, в якій вболівальники могли без зайвих нервів спостерігати за грою.

Бо далі почалася абсолютно рівна гра з непередбачуваним сюжетом. Другий сет довго протікав за рівної гри і командам не вдавалося відірватися в рахунку на відстань понад два очки. Варто було рівнянкам трохи відірватися в рахунку 13:9, як вінничанки відповіли своїм ривком і на табло 16:16. Все ж на фініш сету господарки вийшли з комфортними 23:20. Однак «Білозгар» зумів відіграти два м’ячі і лише тайм-аут вберіг «Регіну» від більших неприємностей. Після хвилинної перерви господаркам вдалося дотиснути суперниць, а скоріше вінничанки віддали партію не забивши без блоку і запустивши подачу в аут. Таким чином рахунок став 25:23 в сеті, 2:0 в матчі і залишалося лише дотиснути гостей.

Але не так сталося як гадалося. До рахунку «10» на майданчику точилася рівна гра, але по троху «Білозгар» нарощував перевагу і маючі комфорті «+4» в завершальній стадії партії довів справу до перемоги. Далі – більше! Отримавши психологічну перевагу гості в четвертій партії одразу взялися до справи і до середини партії вже вели 15:9. Господарки дещо скоротили відставання але партію не врятували.

Тож з рахунку 2:0 довелося грати тай-брейк. І добре для рівнянок, що на старті вирішальної партії примхлива фортуна була на їхньому боці. Не вдалий прийом гостей та декілька пропущених скидань і ось вже «Регіна» по переду 6:1. До зміни майданчиків вінничанки дещо підтягнулися 5:8 але спочатку проатакували в аут, потім в блок і господарки миттєво скористалися такими подарунками. Було ще декілька напружених моментів але врешті-решт рівнянки дотисли суперниць і відсвяткували першу перемогу в чемпіонаті з вересня минулого року.
Повторна гра хоч і завершилась в трьох партія пройшла в не менш напруженій боротьбі. Початок був за гостями, які довели рахунок до загрозливих 15:10 на свою користь. А далі відбулося те, що рівненський вболівальник одразу і не згадає. Щоб «Регіна» провалювала відрізки – так було. Але щоб видавала таку переможну серію – це нове. 10:0! Саме такий ударний відрізок видала «Регіна»! Це було потужно! Гості не зуміли оговтатися від такого натиску і рівнянки впевнено закінчили партію на свою користь 25:18.

Другий сет став окрасою цього двоматчевого протистояння. Провадивши старт 1:6 господарки не знітилися і вперто продовжували тиснути на суперниць. Навіть за рахунку 22:24 команда не втратила віри в свої сили і змогла набрати три очки поспіль! Розпочалися гойдалки – до рахунку «30» вінницькій команді щоразу вдавалося відігруватися аж поки Антоніна Жук двома атаками не поставила в цьому сеті переможну крапку 32:30!

Такий перебіг подій не міг не додати господаркам впевненості і старт партії був просто феєричний – 10:3 на користь «Регіни». Вінницька команда відчайдушно боролася і зуміла навіть майже наздогнати рівнянок. Але «майже» - не рахується! Господарки впевненіше виглядали на фініші матчу що втілилося в підсумкові 25:21 і 3:0.

«Регіна» вперше в сезоні здобуває дві перемоги в турі! До речі, для любителів статистики повідомимо, що в останнє дві перемоги в турі рівненські волейболістки здобули 9-10-го лютого позаминулого року, коли також на власному майданчику двічі здолали київський «Фаворит».

Вітаємо дівчат з перемогами та бажаємо розвинути успіх. А зробити це буде не просто. Наступний тур рівненські волейболістки зіграють в Тернополі проти тамтешньої «Галичанки». Наразі «Галичанка» в турнірці друга. «Регіна» ж здобувши дві перемоги покинула останній рядок і перемістилася на дев’яту позицію. Відстань до чернігівського «Університету» складає лише одну перемогу. Чому б не спробувати потіснити і чернігівчанок?