-
-

«Регіна» поступається лідеру чемпіонату

16.03.2019

В останніх домашніх матчах сезону рівненські волейболістки намагалися нав'язати боротьбу титулованому супернику проте клас команд наразі різний і гості з півдня впевнено перемогли в обох матчах.

«Регіна-МЕГУ-ОШВСМ» - «Хімік» 0:3 (18:25, 17:25, 14:25), 0:3 (14:25, 14:25, 22:25)

Напевне не варто загострювати увагу на перебігу подій на майданчику бо не озброєним оком було видно, що багаторазовий чемпіон України переважає господарок майданчика за всіма компонентами.

В першій грі на сам перед в очі кидалася велика кількість помилок рівнянок на прийомі. А підсумкові цифри виграних з подачі очок 17-4 на користь гостей лише підкреслюють цей момент. Крім того «Регіні» так і не вдалося вдало відпрацювати на блоці. І хоча атаки Алли Серебрякової, Антоніни Жук та Лариси Тимчак час від часу доходили до цілі проте змінити загальний перебіг подій вони не могли. Тож «Хімік» здобув перемогу 3:0, яка стала 500-й в його історії.

Дві стартові партії другого матчу також протікали за повної переваги южанок. І лише третя партія подарувала справжню боротьбу хоча спочатку цього і не передбачалося. «Хімік» повів 4:0, але цього разу господаркам вдалося не лише зупинити ривок, а й на певний час перехопити ініціативу і повести 10:9. Діючі чемпіонки країни миттєво перебудувалися і знову відновили «+4» - 15:11. І знову зусиллями на сам перед Серебрякової «Регіна» змогла внести злам в перебіг подій 19:17 на користь рівнянок. Це змусило гостей чи не вперше за два дні вдатися до тайм-ауту, якій і спрацював. Рахунок миттєво змінився на 19:23 і гру було зроблено. Проте цю партію рівненські волейболістки без сумніву можуть занести собі в актив.

Таким чином «Регіна» в сезоні 2018-2019 р.р. завершила виступи на своєму майданчику. Ігро 14-го туру команда проведе в Луцьку, а потім турнір за 5-8-е місця в якому переваги власного майданчику в рівненської команди не буде.