-
-

«Регіна» продовжила переможну серію

20.09.2020
В Полтаві пройшли матчі другого туру жіночої Суперліги. Суперницями рівненських волейболісток були тамтешня «Полтавчанка-ПНПУ» та чернігівський «Університет-ШВСМ».

На перший погляд суперники з категорії тих, яких необхідно перемагати за будь яких умов – дебютант Суперліги та клуб, якій буде вести боротьбу за збереження прописки в еліті. Але то лише на перший погляд.
Особливо це стосувалося матчу з господарками бо дома, як відомо, і стіни допомагають. В підсумку стартова гра туру розтягнулася на п’ять партій.

ВК «Полтавчанка-ПНПУ» - «Регіна-МЕГУ-ОШВСМ»
2:3 (20:25, 25:20, 25:17, 21:25, 5:15)

Відео матчу

Гру «Регіна» розпочала в наступному складі: Дударенко, Котар, Мірчева, Єфременко, Хорольська, Паршина. Стартова партія пройшла за сценарієм рівненського колективу. «Регіна» одразу захопила ініціативу і за рахунку 10:6 на користь рівнянок суперник зажадав тайм-аут. Не допомогло: «Регіна» впевнено тримала перевагу в 3-4 очки і без проблем довела сет до перемоги.

А от далі… Далі розпочалося не заплановане . Посипався прийом, як наслідок впав процент вдалих атак. Господарки зуміли перехопити ініціативу і впевнено взяти дві партії поспіль Ні тайм-аути, ні заміни не допомагали. Назрівала неприємна сенсація. Але рівненські волейболістки зуміли знайти сили для камбеку.
І потрібно відмітити, що до камбеку призвели не дії якогось окремого виконавця – вся команда знову включилася в гру. В підсумку рахунок зрівнявся і як і в першому тур довелося зіграти тай-брейк. В п’ятому сеті «Регіна» однозначно показала хто господар на майданчику в цій грі. Скориставшись помилками суперниць на прийомі і налагодивши власну атаку рівненські волейболістки не залишили опоненткам жодного шансу 15:5 в партії і 3:2 в матчі.

«Регіна-МЕГУ-ОШВСМ» - «Університет-ШВСМ»
3:0 (25:16, 25:12, 25:15)

Відео матчу

Наступна пройшла під повним контролем рівненського клубу. Напевне попередня гра, з психологічної точки зору, пішла на користь рівнянкам і вони не дали суперницям жодного шансу навіть помріяти про позитивний результат. «Регіна» діяла з великим запасом міцності, задіяла в грі майже весь склад і здобула впевнену перемогу.

Таким чином в рівненської команди чотири перемоги в чотирьох матчах на старті чемпіонату і дуге місце в турнірці після двох турів. Хтось таке пригадає?

Тож так тримати «Регіна»! А наступні матчі рівненські волейболістки проведуть 9-10 жовтня. Суперницями будуть ще один дебютант «Аланта» та запорізька «Орбіта», як в окремого представлення не потребує. Сподіваємось, що і в цих матчах рівнянки продемонструють свої найкращі якості.