-

«Регіна» в боротьбі поступається у Вінниці

13.10.2018

В третьому турі жіночої Суперліги суперницями рівненських волейболісток був «Білозгар-Медуніверситет».

Вінничанки – досить не зручний суперник, останній раз «Регіна» святкувала перемогу над «Білозгаром» ще в лютому 2016 року. Та й до звітного туру суперниці підійшли з різними здобутками: вінничанки вдало з’їздили в Чернігів, а рівненська команда, яка поки що знаходиться в пошуках своєї гри, ще не відчула смак перемоги в цьому чемпіонаті. Тож фаворит в цій парі визначався сам-собою… Однак рівнянки були буквально в кроці від спростування прогнозів.

Матч №1. «Білозгар-Медуніверситет» - «Регіна-МЕГУ-ШВСМ» 3:2 (статистична інформація)

На старті першого матчі рівненським волейболісткам вдалося одразу нав’язати боротьбу господаркам майданчика і, за рахунку 6:6 «Регіна» почала потроху відриватися від суперниць. Щоправда був момент , коли маючи +3 рівнянки дозволили вінницьким волейболісткам себе наздогнати, але швидко виправили ситуацію і впевнено провели закінчення партії. 25:21 в партії і 1:0 в матчі на користь «Регіни».

Друга партія нагадувала гойдалки. Спочатку лідирувала «Регіна», потім «Білозгар», але на завершення партії рахунок 20:16 все ж був на користь наших волейболісток. З ходу дотиснути не вдалося – «Білозгар» відновлює рівновагу 21:21. Але у відповідальний момент вдалі дій Вавринюк та Михальчук, а також помилка господарів дозволили рівнянкам виграти партію 25:23 та повести в грі 2:0.

Коли в третій партії «Регіна» повела з рахунком 19:12 здавалося, що перемога від гостей вже нікуди не дінеться. Але… Те що відбулося далі пояснити надзвичайно важко… Просто приведу рахунок сету 25:19 на користь «Білозгару»…

Після такого камбеку, зрозуміло, що психологічна перевага повністю перейшла на бік господарок. Тож і не дивно, що рівненська команда провалила першу половину четвертої партії – 7:20. В подальшому вдалося лише трохи підскоротити відставання. 17:25 і вже 2:2 в матчі.

Переможця матчу визначив вже старт тай-брейку. Господарки повели 4:1 і впевнено втримали перевагу да самого кінця 15:8 в партії і 3:2 в матчі на користь вінницької команди.

Зрозуміло, що після такої поразки дуже важко, на сам перед психологічно, налаштуватися на повторний матч. Проте рівненська команда продемонструвала бійцівські якості і початок був рівним 9:9. На ривок вінничанок рівнянки відповіли своїм і команди продовжували йди врівень – 16:16. Однак за рахунку 19:20 «Блозгар», насамперед зусиллям Олени Расточило, виконав декілька вдалих атак і залишив сет за собою 25:21.

Друга партія виявилася найдраматичнішою в цьому матчі. Господарки довгий час лідирували в рахунку. Подекуди перевага «Білозгару» сягала 5 очок, але «Регіні» вдалося не лише наздогнати суперниць 19:19, але й вийти вперед 23:21. Але маючи два сет-боли рівнянки їх не реалізували і врешті решт поступилися 24:26.

Третя партія розпочалася з вдалих дій господарок 5:2. І знову рівненській команді вдалося вирівняти становище і, здавалося, переламати хід матчу. 17:12 на користь «Регіни». І знову, як і в першому матчі, втримати солідний гандикап не вдалося. «Білозгар» здійснив ривок 7:0 і вже свого не віддав. 25:21 в партії і 3:0 в матчі.

Все ж попри поразки слід відзначити, що «Регіна» потрохи знаходить свою гру і епізодами демонструє якісний волейбол. Окреслюються лідери – Вавринюк, Михальчук, Тимчак… А це означає, що перемоги обов’язково прийдуть.

Наступні ігри «Регіна» проведе 26-27 жовтня в Чернігові. Суперником рівненських волейболісток буде місцевий «Університет-ШВСМ»