-

«Регіна» відповідає ударом на удар

08.04.2021
Фото з офіційної трансляції матчу

Сьогодні завершився другий матч серії за 5-6-е місця, в якому рівненська «Регіна-МЕГУ» приймала житомирське «Полісся-ЖДУ» і перемогла 3:0.

Нагадаємо вболівальникам Рівненщини декілька передматчевих моментів: першу гру рівненська команда програла з рахунком 0:3, серія триває до двох перемог, а виграш серії забезпечить переможцю 5-е місце в Суперлізі – найвищий результат за історію рівненського клубу. Тож грати було за що.

До всього вищезгаданого програш в Житомирі настільки дошкульний, що навіть в офіційному анонсі до звітної гри зазначалося про неприпустимість повторення рівня гри недільної давнини.

Як бачимо, мотиваційна частина в гравчинь «Регіни» була на достатньому рівні і відступати було нікуди. Забігаючи наперед одразу зазначимо – реванш вдався і вдався на сто відсотків.

«Регіна-МЕГУ-ОШВСМ» - «Полісся-ШВСМ-ЖДУ» 3:0 (25:16, 25:22, 25:16)

Гра, яку через карантинні заходи знову довелося проводити без глядачів, одразу почалася за переваги господарок майданчику. Атаки Уляни Котар і Анни Єфременко забезпечили стартовий відрив, рахунок почав зростати і на позначці 8:3 на користь «Регіни» житомирянки взяли хвилинну перерву. Не можна сказати, що тайм-аут суттєво змінив перебіг подій. До результативних атакуючих дія рівненська команда додала гру на блоці, де результативні бали на свій рахунок записали Таїсія Хорольська, Ангеліна Дуб’янська і знову ж таки Уляна Котар. Все це змусило тренерській штаб «Полісся» знову вдатися до перерви і знову ж таки, які і перша, вона виявилася не дієвою. Рахунок продовжував зростати на користь рівненських волейболісток і загальна перевага «Регіни» в першій партії була очевидна. 25:16.

Друга партія пройшла у більш впертій боротьбі. За рівного початку лідерські функції на себе взяла Анна Довгополюк. Саме декілька її вдалих атак та набрані очки Таїсії Хорольської дозволили господаркам здобути комфорту перевагу 8:4, а гостей знову змусили вдатися до тайм-ауту. Після нього рівнянки продовжували лідирувати в рахунку але гості цього разу не відставали. Критичний момент в партії настав за рахунку 13:13, коли житомирянки набрали три очки поспіль. Вже неодноразову по ходу чемпіонату в грі «Регіни» виникали провали, які болюче відображалися на підсумкових результатах. Але цього разу господарки діяли з максимальною концентрацією. Перевага в три пункти була відновлена і в подальшому «Регіна» контролювала перебіг подій. Ще один неприємний момент виник на фініші сету. «Полісся» впритул наблизилося до нашої команди однак Уляна Котар, Ангеліна Дуб’янська та Анна Єфременко схилили шальки терезів у бік господарок. 25:22.

Якщо просто подивитися на рахунок третьої партії то може скластися враження, що вона пройшла повністю під диктовку «Регіни». Однак не все було так безхмарно. З початку партії гості повели 6:3. Варто було господаркам відновити паритет і навіть вийти вперед, як «Полісся» відповіло своїм ривком і знову захопило ініціативу 13:10. Ну а далі… Далі на майданчику було видно тільки одну команду – рівненську «Регіну»! Запрацював на повну потужність блок, справно набиралися очки в атаці і рахунок почав зростати як на дріжджах. Ривок 15:3 на користь «Регіни» дійсно вражає. Тож і не дивно, що питання про переможця, як в партії так і в матчі в цілому не виникали.

Кращим бомбардиром в складі рівнянок стала Анна Єфременко з 15 очками. Ще по 10 балів додали Анастасія Дударенко і Анна Довгополюк. Статистичний аналіз матчу показує, що перевагу в грі забезпечили атакувальні дії рівненського клубу . 42:29 – саме в таких цифрах позначена перевага рівнянок. Додавши до цього меншу кількість власних помилок ми отримуємо складові сьогоднішньої перемоги.

Але це тільки пів справи. Ця перемога лише дозволила зрівняти рахунок в серії 1:1. Вирішальна гра відбудеться за тиждень і саме в ній визначиться переможець цього протистояння.