-
-

Сарненська команда "Хлібодар" стала кращою в області

04.01.2021

3 січня, на чемпіонаті Рівненської області з волейболу серед ветеранів 40+ сарненська команда "Хлібодар" виборола золото. Змагання проходили в спорткомплексі "Сарни-Арена".

Відповідно до підсумкових результатів по групам, у півфіналі зустрілись "Хлібодар" (Сарни)-"Авангард"(Рівне). Господарі виграли з рахунком 2:0 (25-17, 25-20). А ВК "Радивилів" переміг клуб "Надія" (Рокитне) 2:0 (25-19, 25-18).

Третє місце виборов "Авангард" обігравши "Надію" 2:0 (25-19, 25-22). У фіналі сарненський "Хлібодар" виборов золото у ВК "Радивилів" 2:0 (25-19, 25-17) та став чемпіоном області.

Джерело: Газета «Вісті Рівненщини»
Теги: чемпіонат області(в), Авангард(Рівне), Радивилів(Радивилів), Хлібодар(Сарни), Надія(Рокитне)
Переглядів: 565 Коментарів: 0