-
-

В Рівному завершився другий тур чемпіонату області серед ветеранів

27.12.2021

Тур, який пройшов в спортивному залі НУВГП подарував глядачам цікаві матчі з несподіваним розвитком подій.

В першій грі срібний призер минулого чемпіонату ВК «Радивилів» зустрічався з командою РАЕС. Атомники лідирували в першій партії але допустивши декілька помилок на прийомі втратили ініціативу. Радивилівці миттєво скористалися помилками візаві і залишили сет за собою. Друга партія почалася за переваги ВК «Радивилів». Однак в середині сету сталася метаморфоза зворотна тій, що була в першій партії. Вже радивилівці напомилялися на прийомі і команда РАЕС вирівняла становище. Тай-брейк пройшов за рівної боротьби і все вирішилося в закінченні гри. Більшу концентрацію показали ветерани Вараша і залишили гру за собою.

В другій грі рівненський «Екорембуд» переміг сарненський «Хлібодар» одразу показавши свої претензії на лідерство в чемпіонаті. Перевага рівнян була відчутною і питання щодо переможця в цій грі не виникало.

Третя гра подарувала найбільшу інтригу в турі. Варашани і рівняни продемонструвавши рівну гру по черзі взяли стартові партії. На тай-брейку все мінялося як в калейдоскопі: спочатку лідирували волейболісти «Екорембуду» потім, після зміни сторін команда РАЕС. І все ж останнє слово залишилося за господарями туру. «Екорембуд» чітко відіграв вирішальні розіграші і переміг.

Остання гра туру мала також принциповий характер. Сарненці у випадку поразки практично втрачали шанси на продовження боротьби за нагороди. Тому «Хлібодар» провів гру максимально сконцентровано і здобув першу перемогу в чемпіонаті.

Всі результати туру:
"Радивилів"(Радивилів) – РАЕС(Вараш) 1:2 (25:22, 19:25, 13:15)
"Екорембуд"(Рівне) – "Хлібодар"(Сарни) 2:0 (25:14, 25:19)
РАЕС (Вараш) – "Екорембуд"(Рівне) 1:2 (25:20, 20:25, 13:15)
"Хлібодар"(Сарни) – "Радивилів"(Радивилів) 2:0 (25:20, 25:16)

В чемпіонаті настає невеличка новорічна пауза але вже 14-15 січня в Ридивилові пройде 3-й тур в якому крім господарів та березнівського «Прометею» приймуть участь тіньові лідери чемпіонату «Корнин» та «Екорембуд».

Фотогалерея чемпіонату

Теги: чемпіонат області(в), Радивилів(Радивилів), Корнин(Корнин), Прометей(Березне), Хлібодар(Сарни), РАЕС(Вараш), Екорембуд(Рівне)
Переглядів: 1052 Коментарів: 0

06.02.22 Чемпіонат Рівненської області з волейболу. Сезон 2021-2022. Ветерани "40+"