-
-

Юні волейболістки Квасиліва – треті у фіналі Шкільної ліги України!

28.06.2018

Бронзові нагороди виборола дівчача команда Квасилівського НВК «школа-ліцей» на фінальних змаганнях чемпіонату України з волейболу серед команд закладів загальної середньої освіти, що відбулися в Івано-Франківську.

Волейболістки Квасилівського НВК «школа-ліцей» під керівництвом тренера Олександра Жовтянського посіли третє загальне місце серед 18 команд з усієї України, які брали участь у вирішальному раунді чемпіонату.

Нагадаємо, що право виступати у фіналі квасилівські школярки вибороли, вигравши у травні цього року обласний етап чемпіонату України «Шкільна волейбольна ліга України», матчі якого відбувалися у Рівному.

Джерело: kvasyliv.rv.ua