-
-

ЧЄ-2018 (Юнаки-U-18). Золоти нагороди прикрасили німців

16.04.2018

У чеському місті Злін завершився фінальний раунд континентальної першості серед юнаків U-18. У вирішальному поєдинку збірна Німеччини дещо несподівано не відчула серйозного опору від національної команди господарів турніру та перемогла – 3:0 (25:22, 25:17, 25:20). Утім, чехи цілком були задоволені і срібними медалями, бо перед стартом розраховували максимум на вихід до півфіналу.

А ось італійська збірна, що в матчі за третє місце довела свою перевагу над командою Росії – 3:1 (25:22, 23:25, 25:23, 25:17), своєю «бронзою» пишалася стримано. Адже вона втратила титул чемпіонів Європи, який небезпідставно сподівалася зберегти. Проте на цьому турнірі волейболісти Німеччини, здається, свої золоті медалі вибороли цілком справедливо.

Також, за традицією, на урочистій церемонії нагородження була проголошена символічна збірна чемпіонату Європи-2018…

Кращі догравальники – Матуш Драгановські (Чехія) і Томмазо Стефані (Італія)
Кращі блокуючі – Максіміліан Керстінг (Німеччина) та Радек Балаж (Чехія)
Кращий діагональний – Філіп Йон (Німеччина)
Кращий ліберо – Ілля Федоров (Росія)
Кращий зв’язуючий – Леонардо Феррато (Італія)
MVP – Філіп Йон (Німеччина)

Залишається нагадати, що на цьому чемпіонаті збірна України під керівництвом Сергія Скрипки виграла лише один матч (у Словаччини – 3:2) та посіла в підсумку 10-те місце. Взагалі ж його учасники розташувалися наступним чином…