-
-

Діючий чемпіон клубного чемпіонату світу не вийшов з групи

28.11.2018

У Польщі тривають ігри чоловічого чемпіонату світу з волейболу серед клубних команд.Головною несподіванкою ігор в групі А стала вже друга поспіль поразка чинного володаря трофея і переможця Ліги чемпіонів казанського «Зеніту».

Росіяни знову поступилися з рахунком 2:3, цього разу італійській «Любі Чівітанова». З огляду на те, що інша російська команда «Факел» з Нового Уренгоя здобула вольову перемогу над місцевим клубом «Скра», програючи 0:2, за тур до завершення групового етапу «Любі Чивитанова» і «Факел» забезпечили собі вихід в півфінал (за кількістю перемог).

Клубний чемпіонат світу з волейболу
Польща. 27 листопада
Група А. Плоцьк

«Любі Чивитанова» (Італія) - «Зеніт» (Казань, Росія) 3:2 (20:25, 25:22, 24:26, 25:23, 19:17)
«Факел» (Росія) - «Скра» (Польща) 3:2 (23:25 27:29, 30:28, 25:21, 21:19)

Турнірне становище в групі А
1. «Любі Чивитанова» 2 матчі, 2 перемоги, 0 поразок, 5 очок, співвідношення партій 6 - 3
2. «Факел» 2, 2, 0, 4, 6 - 4
3. «Зеніт» 2, 0, 2, 2, 4 - 6
4. «Скра» 2, 0, 2, 1, 3 - 6