Туреччина – Україна – 3:1 (25:20, 25:19, 20:25, 25:23)
Туреччина: Кірдар 10, Чаліскан 13, Озсой 18, Айдемір 2, Ердем (к) 16, Услупехліван 12; Орге (л), Дальбелер (л), Алікайа, Боз. Тренер – Джованні Гвідетті.
Україна: Перетятько 5, Кодола (к) 15, Дорсман 1, Чернуха 3, Степанюк 8, Трушкіна 16; Степанчук (л), Дельрос (л), Денисова 17, Козлова, Молодцова 3, Кириченко. Тренер – Гарій Єгіазаров.
Судді: В.Сімоновіч (Сербія), К.Юрковіч (Хорватія).
18 вересня. Стамбул. «Бурхан Фелек». 400 глядачів.

Якби б перед стартом чемпіонату хтось сказав, що Туреччина може не вийти з групи, його б назвали божевільним.

По ходу турніру, що Туреччина, що Україна стали авторами несподіванок. Підопічні Гуідетті тому, що не змогли до останнього матчу вирішити свою участь у раунді плей-оф, а українки, тому що своєю грою закохали, у першу чергу, глядачів у свій волейбол. Тому у матчі Туреччина - Україна шанувальників збірної України на трибунах реально було не менше.

Перемоги саме команді бажали лідери збірних Росії та Азербайджану - Наталія Гончарова, Наталія Мамадова, Поліна Рагімова, яких уболівальники добре пам'ятають ще по виступам за українські команди.

У стартовому складі української команди Гарій Єгіазаров випустив гравців, які починали матч з командою Росії. Це Перетятько, Дорсман, Трушкіна, Кодола, Степанюк, Чернуха і ліберо Дельрос. На початку поєдинку важко комусь віддати перевагу. Українки постійно на крок або два позаду - 6:8, 11:16. Проте такий перебіг подій не надто їх виводить із себе.

Кілька вдалих атак Кодоли, допомога Трушкіної і суперника нам практично вдалося наздогнати - 17:18. Тайм-аут від Гуідетті виявився своєчасним. Після нього Туреччина пішла у відрив і впевнено завершила партію на свою користь - 25:20. Туркені просто відмінно відіграли у стартовому сеті на блоці - вісім очок. Просто фантастика!

У другій партії замість Анастасії Чернухи на майданчик вийшла Карина Денисова. Знову рівний початок, але ближче до технічної перерви знову Туреччина «видряпала» кілька брейкових очок - 8:5. на майданчику з'являється Молодцова замість Дорсман, іменинниця Козлова замість Степанюк. Користі спочатку це особливої не принесло - 8:14. Наші б'ються у захисті, вигризають кожен м'яч, але дуже часто упираємся у надійний турецький блок. За рахунку - 13:19 Гарій Єгіазаров повертає у гру Степанюк і тут же неприйом від Кодоли. Трушкіна відіграє від блоку в аут, далі закриває суперницю блоком. Трішки підрівнялися - 20:15, але розрив дуже солідний. Ми нічим не поступаємося у самовіддачі, але пробити турецький блок українкам дуже важко. Остання атака від Денисової в аут ставить крапку і в другій партії - 19:25. У цій ситуації тренер запросив повтор, але покищо жодного «відео челленжду» на чемпіонаті на користь України не було.

У третій партії українкам вперше вдалось у цій грі вийти вперед одразу на два очки - 7:5. Щоправда на технічну перерву команди пішли за рахунку 8:6 на користь команди Гуідетті. ті ж два очки переваги зберігаються і далі - 12:10. Наставник вирішив узяти тайм-аут. Спрацювало! Ми не тільки суперника наздогнали, а й після вдалих дій Карини Денисової в атаці і одиночного блоку від неї ми знову попереду - 14:12. Ще одна атака від Денисової з задньої лінії і технічна перерва за нами - 16:13.

Тут же Карина відзначилася ейсом і у нас уже «+4»! Попереду шанси на збереження інтриги, позаду два програнних сети. Кодола атакую від блоку в аут - 19:15, наставник туркень відповідає тайм-аутом. Наприкінці сету напруга зростає. Туркені помиляються двічі поспіль, спочатку торкання сітки, потім неприйом і у нас уже п'ять очок переваги - 22:17. Джованні Гуідетті зі своїми дівчатами не здається - останній його тайм-аут у третій партії. Спочатку це приносить нам проблеми - 22:20, але наступні влучні атаки від Денисової і двічі від Степанюк суперника заспокоюють - 25:20.

Наступний ігровий відрізок розпочався гірше не придумаєш - 1:6. Наша зв'язуюча більше починає довіряти Карині Денисовій і це природньо. Карина потужно відіграла попередню партію, зробивши для загального успіху дуже багато. Українки із прикрих - 3:9, трішки вирівняли становище - 6:9, але знаходимося у ролі наздоганяючих. У цей час азербайджанські трибуни починають скандувати «Україна! Україна!», а тренер робить заміну Степанюк на Кириченко. Дивно, адже на задній лінії явно стабільніше виглядає Анна Степанюк. Проте наставнику видніше. Як би там не було, а з - 9:11 рахунок зростає до загрозливих - 9:14. Другий тайм-аут від українського тренера не рятує - 10:16. Степанюк повертається за рахунку - 10:17, але врятуватися ой як не просто. Щоправда туркені не «залізні», подача в аут, торкання сітки, помилка в передач, атака в аут і знову запахло інтригою. Гуідетті тайм-аутом намагається збити такий перебіг подій - 15:19. Чим ближче до закінчення, тим цікавішою стає розв'язка. У турчанок перевага у три-чотири очки, але температура напруги не спадає. Два блоки поспіль від українок і від переваги не лишилося і сліду - 21:20.

А після атаки в аут від №15 Баладин і рахунок рівний - 21:21. Команду далі повела себе уперед капітан. Після атаки Кодоли у майданчик Україна попереду - 23:22. Неймовірна кінцівка, неймовірна напруга, неймовірна жага до боротьби! Браво, дівчата! Браво, Україна! Щоправда кінцівка все ж виявилася за суперником - 25:23.

Україна прощається з цим чемпіонатом Європи.