-
-

Євро-2019(чоловіки): у півфінальні матчі виграли Словенія і Сербія

28.09.2019

В столиці Словенії Любляні у першому півфіналі чемпіонату Європи з волейболу серед чоловіків господарі майданчика приймали збірну Польщі, яка завойовувала золоті медалі на двох останніх чемпіонатах світу.

Більшу частину стартового сету в рахунку лідирували польськы волейболісти, проте в самій кінцівці словенці не тільки дістали суперників, а й вирвали перемогу 25:23.

У другій партії ситуація повторилася з точністю до навпаки. Тепер вже місцева команда постійно була попереду і навіть мала сетбол 24:23. Але останні три очки тут виграли гості 24:26.

Третя і четверта партії проходили в дуже впертій і цікавій боротьбі. І двічі в кінцівках збірна Словенії була сильніше своїх опонентів 25:22 і 25:23.

Чемпіонат Європи з волейболу 2019 року.
Любляна (Словенія)
Півфінал. 26 вересня
Словенія - Польща 3:1 (25:23, 24:26, 25:22, 25:23)

Таким чином, збірна Словенії, яка в 1/4 фіналу обіграла Росію, тепер пройшла і іншого фаворита

А у Парижі відбувся другий півфінальний матч чоловічого чемпіонату Європи з волейболу. Збірна Франції зустрічалася з командою Сербії, яка, нагадаємо, у чвертьфіналі з великими труднощами зуміла переграти Україну з рахунком 3:2.

В першій партії господарі майданчика постійно лідирували в рахунку, причому їх перевага досягала трьох-чотирьох очок. В кінцівці сету серби підібралися дуже близько до суперників, але французи все ж таки втримали переможний для себе рахунок 25:23.

Велика частина другої партії проходила вже під диктовку гостей. Вони швидко пішли вперед і постійно збільшували свій відрив аж до восьми очок - 11:19. А ось далі французьким волейболістам вдалося створити майже неможливе - вони скоротили відставання до мінімуму 23:24. І все ж врятувати партію їм не судилося - 23:25.

Третій сет краще розпочали волейболісти Франції і до його середини вони вели в рахунку. Проте, сербська команда переламала гру на свій бік і завершила партію на свою користь 21:25.

У четвертій партії боротьби практично не вийшло - тут домінували французи, які взяли гору 25:17.

Таким чином, питання про те, хто вийде до фіналу мало вирішитися в укороченому п'ятому сеті. Однак тут несподівано сербські волейболісти просто розгромили господарів майданчика, почавши з рахунку 0:5, потім 2:9, і, нарешті, 7:15. Сербія у фіналі

Париж (Франція)
Півфінал. 27 вересня
Франція - Сербія 2:3 (25:23, 23:25 21:25, 25:17, 7:15)

Отже у фіналі Євро-2019 в неділю 29 вересня зустрінуться збірні Словенії і Сербії.

А у суботу 28 вересня там же в матчі за третє місце зійдуться команди Польщі і Франції.

Джерело: sport.ua