-
-

"Хімік" - семиразовий володар Кубка України!

16.02.2020

Южненський "Хімік" у фіналі Кубка України обіграв тернопільську "Галичанку" і в 7-й раз став володарем трофею.

Це 20-й трофей в клубній колекції. "Хімік" продовжує залишатися найтитулованішим жіночим волейбольний клубом України і найбільш титулованою командою Одеської області.

Кубок України 2019-2020. Фінал
Хімік (Южне) - Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ (Тернопіль) 3:1 (25:17, 17:25, 25:10, 25:22)

Бронзові нагороди завоював СК "Прометей". В матчі за третє місце кам’янчанки перемогли запорізьку "Орбіту" з рахунком 3:1.

Матч за третє місце
Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ - СК Прометей 1:3 (11:25, 26:24, 19:25, 11:25)

Генеральний спонсор змагань підготувала для переможців Кубка України спеціальні призи. Володар золотих нагород отримав сертифікат на 50 000 грн, срібний призер – 25 000 грн, а бронзовий – 10 000 грн.

Найціннішим гравцем (MVP) "Фіналу чотирьох" стала нападниця СК "Прометей" Катерина Дудник.

Джерело: volleyball.ua