-
-

Італія перемогла Росію, а Китай виграв у США

10.10.2018

Всього один тур залишився зіграти у другому етапі на жіночому чемпіонат світу з волейболу, який проходить в Японії. Єдиною командою, вже забезпечила собі вихід до «Фіналу шести», є збірна Італії.

Сьогодні італійки, які ще жодного разу не програли на турнірі, зустрічалися зі збірною Росії і здобули перемогу з рахунком 3:1. Таким чином, збірна Італії нижче третього місця групи F, що дає право продовжити боротьбу за медалі, вже не опуститися. У цій же групі дуже важливим був матч ще двох команд з першого квартету Китай - США, що завершився перемогою азіатської збірної 3:0

У групі Е перших поразок на турнірі зазнали збірні Сербії та Нідерландів. Перші програли господаркам чемпіонату волейболісткам Японії 1:3. А голландська команда поступилася Бразилії в п'яти сетах. Тепер відразу у трьох збірних тут по 21 очку, але і у південноамериканської команди теж ще залишився шанс поборотися за місце в трійці.