-
-

Новатор і Барком перемогли в перших матчах 1/4 фіналу чоловічої Суперліги

24.03.2018

У суботу пройшли три стартові зустрічі чвертьфіналу чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд Суперліги. У двох з них впевнено зіграли колективи, що посіли за підсумками групового турніру друге і третє місця.

Йдеться про львівський «Барком-Кажани» та хмельницький «Новатор». Вони виступали в гостях, відповідно в Чернігові і Харкові, і виграли з результатом 3:0 у місцевих «Буревісника-ШВСМ» і «Юракадемії». Тепер, для того, щоб вийти в півфінал гравцям «Баркома» і «Новатора» треба закріпити свій успіх перемогами на своїх майданчиках 28 березня. У разі, якщо суперники все ж вирівняють положення, то третій вирішальний поєдинок відбудеться 29 березня.

Сьогодні ж у Вінниці свій перший чвертьфінальний матч між собою провели два місцевих клуби. Перший сет відмінно почали волейболісти команди «Серце Поділля», які до середини партії мали подвійну перевагу над земляками - 14:7. Далі перевага номінальних господарів майданчика зросла до 20:12. А ось далі гра повністю перевернулася і суперники зуміли спершу наздогнати втікачів 23:23 а потім і вийшли вперед 23:24. Після цього рахунок двічі був рівним, але в підсумку переміг ВК «МХП-Вінниця» 25:27.

Тепер було цікаво подивитися, чи зможуть гравці «Серця Поділля» оговтатися від такого удару. У другій партії господарі майданчика знову повели 5:3, але вже незабаром вони опинилися в ролі наздоганяючих 5:6. Надалі гра проходила з перемінним успіхом, після чого «Серце Поділля» відірвалося від суперника 19:15, 22:17 і 25:21.

У третьому сеті вже ВК «МХП-Вінниця» повела 4:6. Потім суперники вийшли вперед 13:12, знову гості 19:21 і знову господарі поля 24:23. Все завершилося тут перемогою «Серця Поділля» 25:23.

Також рівно проходив і четвертий сет, що завершився з рахунком 23:25 на користь ВК «МХП-Вінниця».

Таким чином, як і у всіх чотирьох попередніх матчах нинішнього сезону між цими суперниками довелося грати п'яту скорочений партію. І знову команда «Серце Поділля» повела 6:3, 9:6, 11:7 і в підсумку 15: 9.

Чемпіонат України з волейболу. чоловіки
Суперліга. Плей-офф. 1/4 фіналу
24 березня

«Буревісник-ШВСМ» (Чернігів) - «Барком-Кажани» (Львів) 0:3 (21:25,22:25,21:25)
«Юракадемія» (Харків) - «Новатор» (Хмельницький) 0:3 (24:26, 14:25, 18:25)
«Серце Поділля» (Вінниця) - ВК «МХП-Вінниця» (Вінниця) 3:2 (25:27, 25:21, 25:23, 23:25 15:9)

Матчі у відповідь у всіх цих парах відбудуться 28 березня.

Що стосується ігор «Локомотив» (Харків) - «Дніпро» (Дніпро), то обидва матчі відбудуться в Харкові 26 і 27 березня (при необхідності третій матч 28 березня).

Джерело: sport.ua