-
css fb twitter youtube
-
РОФВ РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ ВОЛЕЙБОЛУ
-
-

-
-

"Новатор" та "Барком-Кажани" припинили виступи у Кубку ЄКВ

15.11.2018
novator-fiordi-20181115.jpg (139.21 Kb)

«Суха» поразка у гостьовій зустрічі з «Фьордом» сама по собі катастрофічних наслідків не мала – відігратися було цілком реально. Але ось психологічний тягар відповідальності стосовно необхідності обов’язково взяти реванш для хмельницьких волейболістів виявився куди більшою проблемою. Саме тому тривалий час якість їхньої гри супроводжувалася тотальним незадоволенням. Та коли підопічні Романа Ковальчука, образно кажучи, таки прийшли до тями і зробили майже неймовірне, у кульмінаційний момент від них відверто одвернулася Фортуна...

ДРУГИЙ МАТЧ
«НОВАТОР» - «ФЬОРД» (Норвегія) – 3:1 (21:25, 31:29, 26:24, 25:19)
«Золотий сет» - 10:15

«Новатор»: Денін (набрав 2 очка), Перепадя (18), Козловський (1), Турик (7), Янкович (5), Сотник (1); Кисіль (л), Клочко (11), Куранов, Татаренко (к, 11), Гандзій, Велецький (6). Тренер – Роман КОВАЛЬЧУК.
«Фьорд»: Маседо (набрав 5 очок), Бернтсен (11), Фляск’єр (14), Оррестад (20), Лофтеснес (к, 22), Рафтеволд (11); Бергум (л), Олімстад (6), Мідланд. Тренер – Браніслав ДЖУРІЧ.
Судді: Вовчєв (Болгарія), Рістовські (Македонія).
Час матчу: 129 хв. (25+34+28+23) + «золотий сет» (19).
Кращі гравці (за версією ФВУ): Перепадя – Лофтеснес.
14 листопада. Городок. СК «Епіцентр». 750 глядачів.
Перший матч – 0:3

Намагаючись одразу ж позбутися вищезгаданого психологічного тягару, Роман Ковальчук у стартовій шістці виставив тих виконавців, жоден з яких не отримав цього права в Норвегії. Плюс до них – вийшов ліберо Сергій Кисіль, котрий до цієї країни також не їздив. Однак бажаного позитиву з «домашньої заготовки» наставник не отримав. Певно, гравці, які ще не понюхали єврокубкового пороху, хвилювалися навіть більше за тих, хто на майданчику «Фьорда» уже змагався. Тому, після локального спалаху активності та п’яти виграних очок поспіль, хмельничани відверто застрягли у протистоянні з власною невпевненістю. І гості, помітивши це, швидко оговталися та почали вишибати з опонентів останні залишки стартового куражу. Як саме? Перш за все, потужними подачами та напрочуд мобільним блоком. Тому, виграючи – 15:12, «новатори» таки прогавили момент, коли кураж зловили вже норвежці, яких добряче заводили власними вдалими діями досвідчений капітан Матіас Лофтеснес та бразильський легіонер – зв’язуючий Вітор Маседо. І в кінцівці, пропустивши три очки поспіль, водночас віддали підопічним сербського спеціаліста Браніслава Джуріча і сет, і солідну ініціативу. Тож далі гості, повівши в рахунку – 16:11, максимально наблизили себе до виграшу другої партії, яка достроково відчиняла їм двері до 1/16 Кубка ЄКВ. Тим більше, гра у господарів майданчику відверто не клеїлася...

Та в цей досить складний ігровий момент, за рахунку – 17:21, Роман Ковальчук випустив на подачу Ніка Сотника, а трохи пізніше взяв дуже важливий у психологічному сенсі тайм-аут. Перший крок виправдав себе тим, що на подачах Сотника «Новатор» скоротив відставання до мінімуму, а другий – переведенням боротьби на «більше-менше». Там суперники тривалий час обмінювалися сетболами, проте останнє слово залишилося за Андрієм Перепадею і компанією – 1:1!

Здавалося, тепер уже психологічна перевага має бути на боці хмельничан, яких, до того ж, дуже добре підтримували заповнені трибуни. Однак, вирвавшись вперед – 3:1, надалі наші гравці незрозумілим чином дозволили суперникам набрати 8 очок (!) поспіль. І опинилися у незавидній ролі наздоганяючих. А після 10:17 у можливість ще одного камбека не вірив уже, здається, ніхто...

...За винятком Романа Ковальчука. Бо незабаром він знову таки випустив на подачу Ніка Сотника. І кручені «постріли» останнього вдруге стали для його партнерів наче цілющими пігулками. У «Новатора» раптово якісно запрацював блок, кілька карколомних прийомів видав Максим Турик, пішли агресивні подачі та безжальний «обстріл» з боку того ж Перепаді та Богдана Татаренка з Кирилом Клочком. І «сталеві варяги» знову дали слабинку. Причому цього разу тривалого розіграшу «більше-менше» не потребувалося. Трапляються ж у волейболі справжні дива!

Четверта партія прошла вже під повну диктовку хмельницьких волейболістів, котрі впевнено виконали завдання-мінімум – відігралися за сумою двох матчів. Але попереду суперників очікував «золотий сет». А гравцям «Фьорда», на відміну від «новаторів», вдалося вийти на нього наче на інший поєдинок – максимально зібраними та холоднокровними. Вітор Маседо напрочуд розважливими передачами кинув на допомогу Лофтеснесу молодих здорованів – Хаварда Оррестада та Сверре Фляск’єра. І зачохлити їхні «гармати» господарям майданчику не вдалося...

Хоч як прикро, але до 1/16 фіналу Кубка ЄКВ прокрокували бійці-норвежці. Ну, а для волейболістів «Новатора» отриманий дорогоцінний міжнародний досвід, сподіваємося, стане дуже корисним на майбутнє!

lozanna-barkom-20181115.jpg (168.82 Kb)

Львівська команда нічого не змогла протиставити напрочуд вмотивованій «Лозанні»

ДРУГИЙ МАТЧ
«ЛОЗАННА» (Швейцарія) – «БАРКОМ-КАЖАНИ» – 3:0 (25:18, 25:22, 25:17)

«Лозанна»: Квален (набрав 9 очок), Зеріка (8), Фегуо (12), Превель (к, 16), Соммер (1), Шевальє; Дель Валлє (л), Стевановіч (7), Кейсер (1), Хохне. Тренер – Массіміліано ДЖАККАРДІ.
«Барком-Кажани»: Гладенко (набрав 1 очко), Головень (1), Б.Жуков (2), Семенюк (10), Томин (8), Шевченко (10); Брова (л), Богатирьов (4), Паласюк (2). Тренер – Угіс КРАСТІНЬШ.
Судді: Сокол (Польща), Евалд (Німеччина).
Час матчу: 83 хв. (26+28+29).
Кращі гравці (за версією ФВУ): Превель - Семенюк.
14 листопада. Лозанна. СК «University Sports Hall». 660 глядачів.
Перший матч – 2:3

На відміну від поєдинку у Львові, швейцарська команда не дозволила собі часу, так би мовити, на розкачку. Добряче розібравши дії «кажанів» під час першого «побачення», підопічні Массіміліано Джаккарді одразу ж взялися грати на їхніх слабких місцях. Насамперед, максимально використовуючи відсутність травмованого капітана Євгена Кісілюка. Гідно замінити його мав би Борис Жуков, але цей молодий виконавець, розпочавши непогано, надалі припустився кількох помилок і помітно знітився. Не кращим чином вправлявся ще один молодий талант – зв’язуючий Олексій Головень, відправляючи передачі переважно на Олега Шевченка. Господарі майданчику виявилися до цього готовими, оскільки встигали задіювати подвійні і навіть потрійні блоки.

У свою чергу, блоки львів’ян майже нічим не дошкуляли безумовному лідеру «Лозанни», французькому догравальнику Адріену Превелю, який бомбив наче з катапульти, і досить таки результативно. Отримавши добрячого прочухана за відверто ганебні помилкові дії у Львові, цього разу в іншому статусі представ ще один легіонер – камерунський діагональний Давід Фегуо. Значно ліпшому, треба визнати. Тож саме ця «солодка парочка», насамперед, якраз найбільше й посприяла тому, що в другій половині стартового сету захист «кажанів» дав збій.

У другій партії Угіс Крастіньш вніс певні коррективи, і гра його підопічних набула приємних моментів. Проте, на превеликий жаль, лише локальних. Бо, вдало прикривши Превеля та Фегуо, львів’яни чомусь почали частіше помилятися на прийомах і подачах. І, зрештою, в кінцівці сету це позначилося на користь швейцарців.

Ну, а в третій партії гравці «Лозанни», за гучної підтримки місцевих уболівальників, упіймали справжній кураж, тож шансів у «кажанів» переломити хід поєдинку фактично не залишилося. Юрій Семенюк та Олег Шевченко до останнього намагалися той кураж із опонентів вибити, та дарма...

Таким чином, слідом за «Новатором», виступи у Кубку ЄКВ припиняють і «Барком-Кажани». Прикро...
роздрукувати...

Новину додав: rofv
Джерело: ФВУ
Теги: кубок ЄКВ(ч)
Переглядів: 2517 Коментарів: 0
Повернутися назад

Читайте також:

02.08.20 Жеребкування європейських кубкових турнірів відбудеться 21 серпня
11.03.20 Нове рішення ЄКВ по матчах Ліги чемпіонів і ще двох Кубків
29.02.20 Зіграно перші матчі 1/4 фіналу Кубка ЄКВ та Кубка Виклику у чоловіків
21.12.17 Єврокубки. 1/16 фіналу. Прогавили диво велике й маленьке
20.12.17 Єврокубки. 1/16 фіналу. Створити диво велике й маленьке
07.12.17 Кубок Виклику. 1/16 фіналу. Грати без Плотницького ще не навчилися
06.12.16 Кубок ЄКВ. 1/32 фіналу. Сербська загадка для «Баркома-Кажани»

Залишати коментaрі можуть лише зареєстровані користувачі
КАЛЕНДАР НОВИН
-
 ◄  Липень 2021  
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
 
АРХІВ
-

 
ТЕГИ
-
Суперліга(ж)403 Регіна(Рівне)381 пляжний волейбол225 Суперліга(ч)186 збірна України(ч)185 збірна України(ж)168 чемпіонат Європи(ж)86 чемпіонат Європи(ч)84 Патріот(Рівне)77 РАЕС(Вараш)75 чемпіонат області(ч)75 кубок України(ж)64 вища ліга(ч)61 вища ліга(ж)59 перша ліга(ч)55 чемпіонат області(в)53 Ліга чемпіонів(ч)52 чемпіонат світу(ч)51 кубок України(ч)49 КАМАЗ-АГРО(Млинів)45 Ліга чемпіонів(ж)44 Євроліга(ч)40 кубок ЄКВ(ч)40 чемпіонат області(ж)39 кубок ЄКВ(ж)39 РОФВ39 чемпіонат EEVZA38 Євроліга(ж)36 Хлібодар(Сарни)34 НУВГП(Рівне)29
 
ВІДЕО
-


 
ФОТОАЛЬБОМ
-


-
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказанні посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на РОФВ (rofv.org). Посилання (гіперпосилання) є обов'язковим, незалежно від повного або часткового використання матеріалів. 

© 2016-2021 РОФВ