-
-

Став відомий склад учасників «Фіналу шести» на чемпіонаті світу

24.09.2018

В Болгарії та Італії завершилися матчі другого етапу чемпіонату світу з волейболу серед чоловіків. І тепер відомо, які команди безпосередньо продовжать боротьбу за медалі.

Так, переможцем групи Е стали волейболісти Італії. Також далі йде і збірна Росії, яка зайняла тут друге місце.

У групи F перемогла збірна Бразилії, а в групі G - США, до речі, єдина команда, яка ще не зазнала на турнірі жодної поразки.

Ще дві команди відібрали з групи Н - це Польща і Сербія. На жаль для шанувальників Франції, така сильна збірна не пройшла далі, хоча і набрала в результаті більше очок, ніж серби. Але за кількістю перемог боротьбу за нагороди чемпіонату світу продовжать саме сербські волейболісти.