-
css fb twitter youtube
-
РОФВ РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ ВОЛЕЙБОЛУ
-
-

-
-

Суперліга (чоловіки). 9-й тур. Перші півфіналісти вже визначилися

24.01.2021
sl-m-2020-2021.jpg (107.77 Kb)

Згідно Регламенту, команди, які за підсумками 1-го етапу чемпіонату посядуть перше і друге місця, забезпечують собі путівки одразу ж до півфіналу плей-офф. Наразі ж єдиною командою, котра не дозволяла назвати їх зі 100-відсотковю впевненістю, залишалася «Житичі-ПНУ». Останній шанс потіснити когось із дуету лідерів вона отримала у звітному турі, зустрічаючись з одним із конкурентів – «Барком-Кажанами». Але використати його не зуміла…

ТЛУМАЧ (СК «Колос»)
«Барком-Кажани» - ВК «Житичі-ПНУ» - 3:1 (22:25, 25:18, 28:26, 25:16)
СК «Покуття-Прибилів» - «Буревісник-ШВСМ» - 3:0 (25:22, 25:22, 25:18)
«Буревісник-ШВСМ» - «Барком-Кажани» - 0:3 (14:25, 17:25, 15:25)
ВК «Житичі-ПНУ» - СК «Покуття-Прибилів» - 3:1 (23:25, 26:24, 25:15, 25:22)


У Тлумачі сталася вже третя, протягом останнього часу, очна дуель представників Львова та Житомира. Дві попередні апріорі носили максимально інтригуючий характер і, відповідно, справді супроводжувалася неймовірно захопливим сюжетом. Не стала винятком і звітна. Але, як і раніше, переможцями ігровий майданчик залишали волейболісти міста Лева…

Попри відсутність єдиного номінального діагонального Віталія Бондара, житомиряни спробували взяти своє завдяки максимальному навантаженню забивного Алена Дідовича, потужним подачам та агресивним діям під сіткою. І в стартовому сеті це таки спрацювало. Поки легіонер «кажанів» Антон Квафарена не на жарт зчепився з Дідовичем у прагненні довести, що він є ще більш крутим догравальником (зрештою, у бомбардирському міжсобойчику в них виявився паритет – по 22 очки), саме з-під сітки до пасиву львів’ян прилетіли фатальні «привіти» (найліпше постарався Микола Рудницький, в активі якого загалом набралося 13 очок).

Проте під час перерви Угіс Крастіньш, звичайно ж, вніс у дії своїх підопічних необхідні корективи, і в наступному сеті під сіткою потужно домінували вже центральні блокуючі «Барком-Кажанів» Юрій Семенюк та Максим Дрозд (у підсумку відзначилися по 11 разів, багато в чому забезпечивши своїй команді відчутну перевагу на блоках – 16:7).

У третій же партії черга чимось здивувати опонентів знову перейшла до наставника «Житичів-ПНУ» Сергія Терейковського, і той задіяв у нападі фактично всю основну п’ятірку. Передачі зв’язуючого Сергія Євстратова зачасту ставали для суперників загадковими, тож тим нічого не лишалося, як відповідати «тією ж монетою». У підсумку на майданчику відбувалося фантастичне видовище із неймовірними «гойдалками» (наприклад, варто було житомирянам набрати п’ять очок поспіль і повести – 16:12, як львів’яни миттєво відповіли квартетом власних влучань – 16:16), і стало зрозумілим, що долю сету ймовірніше вирішить чиясь одна-єдина помилка. Зрештою, гравці «Житичів-ПНУ» двічі не використали можливість завершити його на свою користь, а ось їхні опоненти такої нагоди не втратили.

Як наслідок, у четвертій партії підопічні Сергія Терейковського виглядали вже дещо деморалізованими і, одразу ж пропустивши ривок – 2:8 (найліпше постарався Ілля Ковальов, на рахунку якого в підсумку вийшло 15 очок), сил відігратися вже не віднайшли.

Таким чином, «Барком-Кажани» достроково забезпечили собі одну з двох прямих путівок до півфіналу плей-офф, а ВК «Житичі-ПНУ» був змушений змиритися з гарантованою третьою позицією за підсумками «регулярки».

Паралельно у Тлумачі вирішувалося питання – чи спроможний амбітний новачок Суперліги – СК «Покуття-Прибилів» - зберегти надії на фініш у регулярному чемпіонаті в зоні Топ-6? Для цього підопічним Костянтина Лисейка потрібно було обіграти, принаймні, одного з прямих конкурентів – «Буревісник-ШВСМ». І це їм вдалося, причому у досить переконливому стилі. Найбільше для того постаралися Данило Свириденко (набрав 13 очок), а також Ігор Поліщук та Костянтин Жилінський, котрі багато в чому посприяли тотальній перевазі своєї команди на блоках – 11:1!

Більше того, натхненні цим успіхом, наступного дня гравці «Покуття-Прибилів» сміливо кинули виклик і грізним житомирянам. Тим більше, в останніх гру вимушено пропускали Микола Рудницький та основний ліберо Сергій Попов. Завдяки ліпшій мобільності та агресивності, підопічні Костянтина Лисейка виграли стартовий сет і були близькими до тріумфу й у наступному, оскільки вели перед – 11:7, а потім – 21:18. Точні удари Станіслава Азарова (у підсумку набрав 20 очок) були для опонентів справжнім головним болем, тож у відповідь довелося на повну «навантажувати» того ж таки Дідовича. І легіонер не підвів. У кульмінаційний момент саме він відіграв сетбол, після чого Станіслав Лизанець та Сергій Руденко «добили» суперників двома результативними блоками. Ну, а надалі Дідовича (загалом відзначився 23 рази) та компанію було вже не спинити…

Тим не менш, СК «Покуття-Прибилів» продовжує боротьбу за потрапляння до Топ-6. Благо, на турі у Городку не обійшовся без поразки ще один прямий конкурент…

ГОРОДОК (СК «Епіцентр»)
«Серце Поділля» - ВК «МХП-Вінниця» - 1:3 (25:21, 19:25, 22:25, 19:25)
«Епіцентр-Подоляни» - ВСК «МХП-Вінниця» - 3:0 (25:15, 25:14, 25:23)
ВСК «МХП-Вінниця» - «Серце Поділля» - 0:3 (24:26, 12:25, 12:25)
ВК «МХП-Вінниця» - «Епіцентр-Подоляни» - 0:3 (22:25, 16:25, 20:25)


«Серцю Поділля», що веде відчайдушну боротьбу за потрапляння до провідної шістки, дуже бажано було вигравати обидва матчі. І у традиційно захопливому «вінницькому дербі» клуб сміливо кинув виклик об’єктивно потужнішому на сьогодні ВК «МХП-Вінниця». Однак продуктивного запалу вистачило тільки на перший сет, коли вправно атакував Ігор Свірідов (у підсумку набрав 14 очок), а під сіткою «пішло» у Богдана Мазенка (10 очок). Та коли надалі у суперників на повну розчохлив свою «гармату» досвідчений Артем Скороход («настріляв» аж 29 разів!), ініціатива повністю перейшла до команди з Тростянця.

Натомість, наступного дня підопічні Івана Слинчука все ж виконали «програму-мінімум» у протистоянні з ВСК «МХП-Вінниця» і, відповідно, зберегли шанси фінішувати у «регулярці» в першій шістці.

Ну, а «Епіцентр-Подоляни» та ВК «МХП-Вінниця» видали настільки видовищний і напружений поєдинок, що він за своїм сюжетом, попри підсумковий рахунок, безсумнівно, вийшов одним із найцікавіших у поточному чемпіонаті…

Суперники одразу ж розпочали, що називається, на повну – намагаючись діяти в максимально атлетичній та швидкісній манері. Обмінюючись потужними ризикованими подачами, самовідданими карколомними кульбітами приймаючих, «гарматними пострілами» з діагоналей та частими атаками першим темпом, вони наче старалися якомога скоріше «зламати» одне одного психологічно. Однак обидва колективи недарма славляться достатньо сильними характерами, тому навіть прикрі помилки не вибивали їх з рівноваги, і боротьба точилася фактично очко в очко. При цьому тростянчани, схоже, добре розібралися у власних помилках першого очного протистояння, оскільки основних бомбардирів «Епіцентр-Подолян» Юрія Томина та Володимира Сидоренка (котрі «настріляли» їм тоді, відповідно, 28 і 16 очок) «пасли» під сіткою особливо ретельно.

Прагнучи добитися вирішального перелому, наставник «подолян» Юрій Мельничук не побоявся частенько варіювати складом. І в якийсь момент це спрацювало, бо вихід резервістів змушував опонентів переключати увагу на них, а цим уміло скористалися Дмитро Сухінін (у підсумку набрав 13 очок) і той же Сидоренко (14 очок).

Щоправда, коли прикру травму отримав центральний блокуючий городочан Андрій Оробко, спочатку здалося, що його потужний візаві по інший бік сітки Владислав Щуров скористається з цього максимально продуктивно. І той справді своїх нагод не втрачав (загалом у матчі відзначився 10 разів). Але вихід Юрія Паласюка, як виявилося, став для гостей сильним головним болем, оскільки цей досвідчений майстер значно поліпшив ККД господарів майданчику на блоках і, відповідно, багато в чому посприяв загальній перевазі «Епіцентр-Подолян» у двох наступних сетах (у результаті із 8 загальних очок 5 він набрав саме на блоках). Паралельно друге дихання відкрилося у Володимира Остапенка, який відзначився серією ефектних «гвіздків» (у підсумку на його рахунку виявилося 11 очок). Тож хоч як настирливо Даниїл Портной і Артем Скороход (відзначилися по 11 разів) старалися вибити городочан з психологічної рівноваги шаленим діагональним «бомбардуванням», їм це не вдалося…

Отже, «Епіцентр-Подоляни» записали на свій рахунок 14-ту перемогу поспіль і, таким чином, у доброму настрої розпочали підготовку до двох знакових принципових дуелей із «Барком-Кажанами». Перша з них відбудеться у Львові 29 січня в рамках 3-го етапу Кубка України, де, крім них, за одну з двох путівок до наступного раунду змагань побореться також один із лідерів вищої ліги – «Дніпро». А ось друга фактично стане вирішальною в усьому регулярному чемпіонаті, оскільки саме вона визначить, хто за його підсумками фінішує на першій позиції – «Епіцентр-Подоляни» чи «Барком-Кажани»? Цей матч також відбудеться у місті Лева 5-го лютого…

ХАРКІВ (СК НЮУ)
«Юракадемія» - «Локомотив» - 3:0 (25:12, 25:11, 25:16)


Колись неодмінно захопливе «харківське дербі» цього разу, на превеликий жаль, через зрозумілі причини, таким не вийшло. Відповідно, «Юракадемія» зберегла хороші шанси таки потіснити ВК «МХП-Вінниця» з четвертої сходинки у таблиці.
роздрукувати...

Новину додав: rofv
Джерело: ФВУ
Теги: Суперліга(ч)
Переглядів: 651 Коментарів: 0
Повернутися назад

Читайте також:

11.05.18 Чернігівський "Буревісник-ШВСМ" зберіг прописку у Суперлізі України
03.04.18 Суперліга (чоловіки). Плей-офф. За 5-8 місця. Успіх за явною перевагою
23.12.17 Суперліга (чоловіки). 7-й тур. Подвійне «дежа в’ю»
20.10.17 Барком взяв реванш у Локомотива за поразку в Суперкубку
12.04.17 Суперліга (чоловіки). Другий етап. За 5-8 місця. 4-й тур. Останній шанс для «Буревісника-ШВСМ»
14.03.17 Суперліга (чоловіки). 1-й фінальний тур. «Кажани» та «Локомотив» пішли у відрив
30.12.16 Суперліга (чоловіки). 8-й тур. І «кажани» переможно помахали крилами…

Залишати коментaрі можуть лише зареєстровані користувачі
КАЛЕНДАР НОВИН
-
 ◄  Листопад 2022  
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
 
АРХІВ
-

 
ТЕГИ
-
Суперліга(ж)450 Регіна(Рівне)442 пляжний волейбол246 збірна України(ч)221 Суперліга(ч)205 збірна України(ж)193 Патріот(Рівне)107 чемпіонат Європи(ж)104 чемпіонат Європи(ч)101 чемпіонат області(ч)94 РАЕС(Вараш)93 вища ліга(ж)80 РОФВ77 кубок України(ж)75 чемпіонат області(в)73 Регіна-2(Рівне)70 перша ліга(ч)69 чемпіонат світу(ч)65 вища ліга(ч)63 Ліга чемпіонів(ч)63 Ліга чемпіонів(ж)62 кубок України(ч)61 чемпіонат області(ж)60 чемпіонат EEVZA48 КАМАЗ-АГРО(Млинів)45 Євроліга(ч)41 Хлібодар(Сарни)41 кубок виклику(ч)41 кубок ЄКВ(ч)40 кубок ЄКВ(ж)39
 
ВІДЕО
-


 
ФОТОАЛЬБОМ
-


-
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказанні посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на РОФВ (rofv.org). Посилання (гіперпосилання) є обов'язковим, незалежно від повного або часткового використання матеріалів. 

© 2016-2022 РОФВ