-
css fb twitter youtube
-
РОФВ РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ ВОЛЕЙБОЛУ
-
-

-
-

Суперліга (жінки). Анонс 1-го туру. До старту готові?

11.09.2020
sl-w-20202021.jpg (113.29 Kb)

11 вересня відбудуться перші матчі стартового туру національного чемпіонату. Учасники змагань готувалися до нього по-різному. Основні фаворити – СК «Прометей» і «Хімік» – справно скористалися можливістю провести кілька серйозних міжнародних спарингів у Туреччині, а одразу сім інших команд використали нагоду помірятися силами в двох передсезонних турнірах у Полтаві та Рівному…

У Полтаві в рамках змагань, присвячених Дню фізичної культури та спорту, сильнішого між собою визначали маститий старожил Суперліги – «Орбіта-ЗНУ-ОДЮСШ», її торішній амбітний новачок – «Полісся-ЖДУ», а також дебютанти стартуючого чемпіонату в елітному дивізіоні – «Аланта» і ВК «Полтавчанка-ПНПУ». Результати поєдинків виявилися наступними…

«Аланта» – «Орбіта-ЗНУ-ОДЮСШ» - 0:3
ВК «Полтавчанка-ПНПУ» – «Полісся-ЖДУ» - 3:2
«Полісся-ЖДУ» – «Аланта» - 3:0
ВК «Полтавчанка-ПНПУ» – «Орбіта-ЗНУ-ОДЮСШ» - 0:3
«Орбіта-ЗНУ-ОДЮСШ» – «Полісся-ЖДУ» - 3:1
«Аланта» – ВК «Полтавчанка-ПНПУ» - 3:1

Таким чином, як бачимо, перше місце посів представник Запоріжжя, керує, яким, нагадаємо, наставник жіночої збірної України Гарій Єгіазаров. А оскільки «Орбіта-ЗНУ-ОДЮСШ» традиційно ставить перед собою завдання боротися за місце на п’єдесталі, то варто зауважити, то у міжсезоння вона спромоглася дещо підсилити свій склад. Адже замість зв’язуючої Олени Грицуняк (вона вирушила до «Полісся-ЖДУ») до команди повернулася її досвідченіша вихованка Юлія Богмацер, талановиту юну діагональну Анну Харчинську (віднині вона є гравцем СК «Прометей») замінила ще одна досвідченіша маестро Антоніна Жук, а на позиції догравальниці з’явилася юна зірочка Діана Окоро. Відповідно, коментар наставника носив позитивний характер…

Гарій ЄГІАЗАРОВ, головний тренер «Орбіти-ЗНУ-ОДЮСШ»: «Насамперед, дуже хочеться подякувати організаторам за старання, а також просто за своєчасність цього турніру. Адже ми не мали нормальної ігрової практики ще з далекого березня! Чотири представники Суперліги – чудовий склад, тож матчі з нашими суперниками вийшли дуже корисними. Ми зрозуміли, над чим варто насамперед попрацювати до офіційного старту сезону. Адже перемоги – це добре, але якість гри однозначно потребує подальшого прогресу. Втім, на даний момент, у цілому, я задоволений діями своїх підопічних на ігровому майданчику.

Що ж до наших завдань у чемпіонаті, то наразі далеко не заглядаємо. Зараз головне завдання – оптимізація наших ігрових кондицій та боротьба за перемогу в кожному матчі. А далі стане зрозуміло, на що нинішня «Орбіта-ЗНУ-ОДЮСШ» справді спроможна…»

Стосовно «Аланти» та ВК «Полтавчанка-ПНПУ» поки можна сказати лише те, що вони аж ніяк не хочуть бути в чемпіонаті явними аутсайдерами. Відповідно, їх не слід недооцінювати, навіть тим же «монстрам» - СК «Прометей» та «Хіміку».

До речі, стосовно фаворитів. Колектив із Кам’янського, у пошуках реального підсилення, залишив із торішнього складу лише п’ятьох виконавиць – центральних блокуючих Дар’ю Дрозд і Діану Мелюшкіну (Карпець), догравальницю Катерину Дудник, діагональну Діану Франкевич та ліберо Дар’ю Дуденок. Натомість поповнення вийшло вражаючим: зв’язуючі – Алла Політанська та болгарка Лора Кітіпова, діагональні – Анастасія Крайдуба та Анна Харчинська, догравальниці – Катерина Сільченкова та кубинка Даямі Санчез, центральна блокуюча - Марина Мазенко і ліберо – Шара Венегас із Пуерто-Ріко. Відповідно, зараз у розпорядженні наставника Андрія Романовича зібралася така собі потужна «бригада», котра, зрозуміло, націлюється не лише стати переможцем усіх внутрішніх змагань, але й спробує зробити реальністю маленьке диво – пробитися до групового раунду Ліги чемпіонів.

Аналогічні завдання ставить перед собою і «Хімік». Тільки южненська команда вирішила йти іншим шляхом і, насамперед, потурбувалася про збереження у складі всіх минулосезонних лідерів. Це майже вдалося, оскільки Южне залишила тільки діагональна Тетяна Козлова і очікувано поїхала американська центральна блокуюча Кез Браун. Натомість наставник «Хіміка» Євген Ніколаєв продовжує наполегливі пошуки підсилення на позиціях першого темпу і догравальниці. Тож, цілком можливо, поповнення станеться вже найближчим часом…

…У Рівному же відбувся тридениий турнір, присвячений пам’яті засновника Міжнародного економіко-гуманітарного університету (МЕГУ) Степана Дем’янчука. Відповідно, його учасниками стали місцева «Регіна-МЕГУ-ОШВСМ», інших два представника Суперліги – «Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ» і «Волинь-Університет-ОДЮСШ», а також «Регіна-МЕГУ-2» (НА ФОТО), що в новому сезоні візьме участь у чемпіонаті вищої ліги. Варто відзначити, що всі три команди елітного дивізіону у міжсезоння значно видозмінилися. Так, зокрема, колектив із Рівного значно підсилився: прийшли екс-гравці СК «Прометей» - зв’язуюча Ангеліна Мірчева та діагональна Ганна Єфременко, екс-центральна блокуюча «Полісся-ЖДУ» Уляна Котар і екс-догравальниця «Орбіти-ЗНУ-ОДЮСШ» - Анастасія Дударенко. Тернопільський гранд, навпаки, втратив одразу чотирьох основних виконавиць минулого сезону: центральна блокуюча Марина Мазенко стала гравцем СК «Прометей», її колега по амплуа Марія Лозінська вдягнула форму «Полісся-ЖДУ», а провідний бомбардир Олександра Міленко вирушила до російського клубу «Сєвєрянка». Не гратиме за «Галичанку-ТНЕУ-ГАДЗ» і ліберо Тетяна Ротар. Ну, а луцький колектив зберіг усіх лідерів та дочекався повернення після травм і хвороб інших провідних виконавиць – Марину Скрипник, Анну Артишук та Ірину Собчук.

Очні протистояння команд Суперліги вийшли досить цікавими і принесли наступні результати…
«Волинь-Університет-ОДЮСШ» - «Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ» - 3:1
«Регіна-МЕГУ-ОШВСМ» - «Волинь-Університет-ОДЮСШ» - 3:0
«Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ» - «Регіна-МЕГУ-ОШВСМ» - 3:0

Залишається додати, що тернопільська команда знаходилася буквально за крок від перемоги у турнірі, але заключного дня, виграючи у «Регіни-МЕГУ-2» - 2:0, несподівано «посипалася» і три наступні сети програла. Таким чином, перше місце у змаганнях виборола основна команда Рівного, а друге – представник Луцька.

Петро ХІЛЬКО, головний тренер «Регіни-МЕГУ-ОШВСМ»: «Найбільше задоволений не стільки підсумками турніру, скільки можливістю пограти з гідними суперниками і, так би мовити, перевірити у ділі наше основне поповнення. Одразу ж хочу сказати, що Мірчева, Єфременко і Котар виявили хороші лідерські здібності, тож саме вони мають стати основою подальшого формування по-справжньому боєздатного колективу. Перспективи я вбачаю оптимістичні. Поразка від «Галичанки»? Вона також стала дуже корисною, оскільки викрила очевидні недоліки у наших окремих тактичних схемах. А разом із тим – у діях на подачах та прийомах. Що ж, зробимо необхідні висновки!

Завдання у сезоні? Намагатимемося скласти гідну конкуренцію очевидним фаворитам і вивести «Регіну-МЕГУ-ОШВСМ» на значно якісніший ігровий рівень. Досить уже цій команді знаходитися серед аутсайдерів!»


Богуслав ГАЛИЦЬКИЙ, головний тренер «Волинь-Університету- ОДЮСШ»: «Радує, що нам вдалося зберегти усіх основних виконавиць зразка минулого сезону і, нарешті, дочекатися повернення травмованих. Звісно, через коронавірус підготовка до сезону вийшла неповноцінною, тому дуже вдячний організаторам турніру в Рівному за можливість отримати хорошу ігрову практику. Матчі допомогли зрозуміти, над чим слід ретельно попрацювати найближчим часом, що «підтягнути» і на що звернути особливу увагу. Відповідно, не сумніваюся, що протягом сезону з нашою командою доведеться дуже серйозно рахуватися будь-якому супернику. І своїх дівчат завжди націлюю тільки на найвищі результати!»

Віктор ТУРКУЛА, головний тренер «Галичанки-ТНЕУ-ГАДЗ»: «Зрозуміло, що наша команда зазнала дуже серйозних кадрових втрат. І підсилитися ніким не вдалося. Відповідно, об’єктивно розумію, що сезон буде для нас складним. Але, разом із тим, очікую, що на повну про свої лідерські здібності мають заявити молоді гравці – насамперед, Марта Федик і Валерія Дрьомова. У будь-якому разі, пасти задніх ми не збираємося!»

…Що ж, як бачимо, колективи Суперліги підходять до нового сезону у різному стані та настрої. Але саме це додає довгоочікуваному старту додаткової інтриги та непередбачуваності. Безсумнівно, має посприяти цьому і нова система проведення чемпіонату. Однак, на даний момент найголовніше – це здоров’я всіх гравців і наставників! Тож шанувальники волейболу мають із зрозумінням поставитися до нагальних вимог провести принаймні стартові поєдинки змагань із обмеженою кількістю перебування глядачів на трибунах або, що називається, взагалі за зачиненими дверима. Тим більше, що підтримку своїх справжніх уболівальників волейболістки обов’язково відчуватимуть і за нинішніх умов…

КАМ’ЯНСЬКЕ (СК «Прометей»)
11 вересня
16:00 «Хімік» - «Університет-ШВСМ»
19:00 СК «Прометей» - ВК «Полтавчанка-ПНПУ»
12 вересня
11:00 ВК «Полтавчанка-ПНПУ» - «Хімік»
14:00 «Університет-ШВСМ» - СК «Прометей»

ЛУЦЬК (СК ОДЮСШ)
11 вересня
16:00 «Полісся-ЖДУ» - «Волинь-Університет-ОДЮСШ»
19:00 «Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ» - «Регіна-МЕГУ-ОШВСМ»
12 вересня
11:00 «Волинь-Університет-ОДЮСШ» - «Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ»
14:00 «Регіна-МЕГУ-ОШВСМ» - «Полісся-ЖДУ»

СЛОБОЖАНСЬКЕ (СК «Слобожанський»)
11 вересня
18:00 «Аланта» - «Орбіта-ЗНУ-ОДЮСШ»

Прес-служба ГО ФВУ

роздрукувати...

Новину додав: rofv
Джерело: ФВУ
Теги: Суперліга(ж), Регіна(Рівне)
Переглядів: 2441 Коментарів: 0
Повернутися назад

Читайте також:

09.04.17 Суперліга (жінки). За 5-8-е місця. На морально-вольових
17.03.17 Суперліга. Жінки. 14-й тур. «Хімік»(Южне) - «Регіна-МЕГУ-ОШВСМ»(Рівне). Онлайн трансляція матчів
25.02.17 Суперліга (жінки). 11-й тур. «Білозгар» та «Орбіта» продовжили переможну ходу
21.01.17 «Регіна» двічі поступається запоріжанкам
28.11.16 Суперліга (жінки). 5-й тур. Коли перериваються серії

Залишати коментaрі можуть лише зареєстровані користувачі
КАЛЕНДАР НОВИН
-
 ◄  Серпень 2022  
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
 
АРХІВ
-

 
ТЕГИ
-
Суперліга(ж)447 Регіна(Рівне)440 пляжний волейбол245 збірна України(ч)212 Суперліга(ч)201 збірна України(ж)186 Патріот(Рівне)107 чемпіонат Європи(ч)100 чемпіонат Європи(ж)97 РАЕС(Вараш)93 чемпіонат області(ч)92 вища ліга(ж)78 кубок України(ж)75 РОФВ74 чемпіонат області(в)71 Регіна-2(Рівне)70 перша ліга(ч)69 вища ліга(ч)63 Ліга чемпіонів(ж)62 кубок України(ч)61 Ліга чемпіонів(ч)61 чемпіонат області(ж)58 чемпіонат світу(ч)55 чемпіонат EEVZA48 КАМАЗ-АГРО(Млинів)45 Євроліга(ч)41 Хлібодар(Сарни)41 кубок ЄКВ(ч)40 кубок ЄКВ(ж)39 Євроліга(ж)38
 
ВІДЕО
-


 
ФОТОАЛЬБОМ
-


-
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказанні посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на РОФВ (rofv.org). Посилання (гіперпосилання) є обов'язковим, незалежно від повного або часткового використання матеріалів. 

© 2016-2022 РОФВ