-
-

Україна програла Словаччині в останньому матчі Золотої Євроліги

16.06.2019

Жіноча збірна України сьогодні у Словаччині зіграла свій шостий і заключний матч групового турніру «Золотої Євроліги». Для того, щоб посісти перше місце в групі А нашій команді треба було виграти з будь-яким рахунком або взяти хоча б дві партії.

Гра вийшла для підопічних Гарія Егіазарова дуже непростою. Перший сет українські волейболістки програли у впертій боротьбі 27:25. Потім гості зуміли зібратися на другу партію і виграли її 21:25.

Здалося, що в грі настав перелом на нашу користь, але, на жаль, в третьому сеті волейболістки Словаччини знову виявилися сильнішими 25:20. Тепер доля матчу і підсумкового першого місця вирішувалася у четвертій партії. Якщо збірна України його програвала, то вона позбувалася лідерства у групі і втрачала путівку до фінального етапу.

До середини партії господарі майданчика були попереду 15: 9, а потім розрив в рахунку збільшився до семи очок 17:10 і навіть до одинадцяти 23:12. У підсумку збірна України програла 25:14.

В іншому матчі групи А збірна Чехії перемогла Швецію 3:0 і посіла перше місце в групі А, завоювавши право виступати у фінальному турнірі «Золотої Євроліги».