-
-

Україна знову програла на жіночому чемпіонаті Європи

25.08.2019

Сьогодні в польському місті Лодзь відбулися два матчі групи В фінального турніру чемпіонату Європи з волейболу. У першому з них Словенія обіграла Португалію з рахунком 3:0.

А потім на майданчик вийшли волейболістки України та Італії. На жаль, але перший сет виявився дуже схожим на те, що ми бачили у грі українок зі збірною Бельгії. Як і тоді на самому початку партії наша команда боролася на рівних з титулованим суперником і навіть виходила вперед 5:4. Але ближче до середини сету італійки стали йти у відрив 12:16 а потім і зовсім зім'яли українок 16:25.

Друга партія трохи відрізнялася від першої тим, що підопічні Гарія Егіазарова, програючи чотири очки 3:7, зуміли наздогнати Італію 10:10. Однак далі українські волейболістки знову допускали багато помилок як в обороні, так і в атаці, дозволивши суперницям в черговий раз піти у відрив 11:16. Після цього вже нічого несподіваного на майданчику не відбулося - збірна Італії впевнено довела і цю партію до перемоги 18:25.

Третій сет для української збірної почався просто жахливо, зі старту вона програвала 1:8, потім 2:11, 7:20. Зрозуміло, що врятувати його вже було неможливо. В підсумку наша команда програла 10:25.

Склад збірної України в цьому матчі був таким: Алла Політанська (набрала 1 очко), Надія Кадола (3), Юлія Герасимова (2), Олеся Рихлюк (3), Ганна Степанюк (8), Ірина Трушкіна (2), Анастасія Карасьова ( ліберо) - стартовий. На заміну виходили Світлана Дорсман (0), Карина Денисова (2). Анастасія Крайдуба (0), Олександра Перетятько (0).