-
-

Українці стали переможцями європейського туру з волейболу на снігу

28.02.2021

26-28 лютого у австрійському місті Ваграйн відбувся ІI європейський тур з волейболу на снігу-2021. Цього тижня Україну представляли одразу три команди:
  • Скукіс \ Бокшан \ Кузмін \ Свередюк (Україна 1)
  • Бечкало\Гриниха\Пуля\Шаргуленко
  • Ємельянчик\Покотило\Семенюк\Шевчук (Україна 2)

Але про всіх по порядку.

Вже традиційно квартет Скукіс \ Бокшан \ Кузмін \ Свередюк опинилися у групі А зі своїми головними конкурентами і переможцями минулих турів збірною Росії. І знову таки традиційно боролися з цією командою за вихід з групи з першого місця. Минулого тижня це вдалося, цього разу не зовсім. Наші співвітчизники у трьох сетах здолали Францію і програли Росії. Але у раунді плей-офф українці досить впевнено перемогли господарів майданчика збірну Австрії.

Європейський тур. Ваграйн 2. Основна сітка. Група А (чоловіки)
Франція - Україна 1 1-2 (15-12, 12-15, 10-15)
Росія - Україна 1 2-1 (15-12, 14-16, 15-11)

Європейський тур. Ваграйн 2. Раунд 12
Австрія 2 - Україна 1 0-2 (12-15, 8-15)

У чвертьфіналі український квартет майже не мав проблем з командою Чехії, а от у півфіналі хоч і зустрілися з опором поляків, але продемонстрували зібраність та неймовірну жагу до перемоги.

Європейський тур. Ваграйн 2. Чвертьфінал
Україна 1 - Чехія 2 2-0 (16-14, 15-11)

Європейський тур. Ваграйн 2. Півфінал
Польша - Україна 1 1-2 (9-15, 15-11, 10-15)

І нарешті, омріяний фінал! І вже добре знайомі суперники. Скукіс \ Бокшан \ Кузмін \ Свередюк зробивши роботу над помилками та налаштувавшись на гру, продемонстрували якісний волейбол і перемоги опонентів з сухим рахунком!

Європейський тур. Ваграйн 2. Фінал
Україна 1 - Росія 2-0 (15-11, 15-12)

Вітаємо українських спортсменів із золотим нагородами ІІ європейського туру з волейболу на снігу!

Нагадаємо, що минулого тижня Скукіс та компанія завоювала бронзові нагороди цього турніру, а рік тому стали срібними призерами! Тепер у хлопців повний комплект нагород!

Інші дві українські команди, на жаль, виступили не так вдало. Жіночий квартет Бечкало\Гриниха\Пуля\Шаргуленко поступився у двох матчах та завершив свій виступ на європейському турі на останньому 13 місці.

Європейський тур. Ваграйн 2. Основна сітка. Раунд 1 (жінки)
Литва 2 - Україна 2-0 (15-8, 15-9)

Європейський тур. Ваграйн 2. Loser are ranked 13th (жінки)
Німеччина - Україна 2-1 (11-15, 15-13, 15-6)

Єдиною командою, яка починала свій шлях з кваліфікації став квартет Ємельянчик\Покотило\Семенюк\Шевчук (Україна 2). Українці вдало пройшли кваліфікаційний раунд, перемігши команди з Угорщини та Чехії.

Європейський тур. Ваграйн 2. Кваліфікація
Україна 2 - Угорщина 2-0 (15-9, 15-8)
Чехія 1 - Україна 2 1-2 (16-14, 11-15, 12-15)

Далі хлопці потрапили до групи А і там, на жаль, не змогли протистояти майбутнім фіналістам - збірній Росії. А згодом у напруженому матчі поступилися французам. Маючи дві поразки, наша команда вимушена була залишити турнір.

Росія - Україна 2 2-0 (15-12, 15-13)
Україна 2 - Франція 1-2 (11-15, 17-15, 13-15)

Джерело: volleyball.ua