«Олюртранс» - «Новатор-2-Прикордонник» - 3:1 (25:27, 25:19, 25:17, 25:19)
«Булава» - Колос» - 2:3 (19:25, 25:19, 25:21, 12:25, 15:17)
«Новатор-2-Прикордонник» - «Булава» - 3:2 (21:25, 25:23, 15:25, 25:23, 15:13)
«Колос» - Олюртранс» - 0:3 (20:25, 19:25, 15:25)

Чи й справді вдома стіни допомагають – у цій групі справедливість давньої спортивної аксіоми належало перевірити хмельницькому «Новатор-2-Прикордоннику». І молоді місцеві волейболісти її, в цілому, підтвердили, хоча й узяли тільки 2 очка з 6 можливих. Однак в обох поєдинках – із поточним лідером чемпіонату та бронзовим призером минулорічної першості, боролися дуже гідно і продемонстрували завидний характер.

Детальніше про хід ігор за участю господарів майданчику розповів їхній очевидець, журналіст сайту ye.ua Володимир Гординський…

…У першій грі хмельничани зустрічалися з луцьким «Олюртрансом», який є лідером вищої ліги. Утім, вони змогли виграти першу партію - 27:25, а потім… Дався взнаки досвід суперника. Гравці «Олюртранса» переламали хід поєдинку та виграли наступні три партії, здобувши перемогу в матчі з рахунком - 3:1.

Другий поєдинок став значно напруженішим та цікавішим. «Новатор-2-Прикордоннику» протистояв минулорічний бронзовий призер – львівський клуб «Булава». Гості вже з початку першої партії зробили собі більш-менш комфортний запас у чотири очки, а згодом взагалі повели з різницею в сім м’ячів – 17:10. Та хмельничани, віддати їм належне, не збиралися програвати стартовий сет. Їм вдалося майже впритул наблизитися до «Булави». Утім, партію, все-таки, програли - 21:25.

Другий сет став ще напруженішим. І часто в ролі наздоганяючих були саме львів’яни. Та ближче до завершення гра йшла м’яч у м’яч. Але вирвати перемогу вдалося «Новатор-2-Прикордоннику» - 25:23.

Продовжити свій успіх у третій партії хмельничани не змогли. «Булаві» якось легко вдавалося набирати очки, а тому й не дивно, що під завісу сету перевага львів’ян сягала вже 7 очок. А згодом ще більше. У підсумку, перемога гостей - 25:15.
…Коли в четвертій партії «Булава» повела в рахунку - 9:5, здавалося, що цей сет стане заключним. Але… молодим гравцям «Новатора» вдалося відігратися та вирівняти становище - 10:10. Коли ж рахунок на табло став 15:13 на користь хмельничан, в очах волейболістів зі Львова було якесь непорозуміння. Господарі, таке враження, зловили кураж. Але досвід суперника нагадав про себе. «Булаві» вдалося зачепитися за очки і рахунок ставв - 23:23. Ось тільки виграти сет, а разом із ним і матч, львів’янам не судилося. Підопічні Віталія Сосімовича бездоганно провели кінцівку та виграли - 25:23.

Отож, переможця визначили в п’ятій партії. Моральна перевага, здавалося, була на боці господарів. Та й почали вони не погано, щоправда, втративши два очка через власні помилки – подавали в аут. Утім, мінялися сторонами за рахунку - 8:4. Після чого «Булава» не лише відігралася, а й повела – 9:8. Наставник Віталій Сосімович терміново взяв тайм-аут, під час якого було чути його невдоволення: «Вигравали 8:4. А зараз? Що ви робите?»... І хлопці, повернувшись на паркет, помітно додали. Та все ж кінцівка видалася дуже напруженою. І першим матчбол отримали гості. Але свій шанс виграти поєдинок не використали. Натомість, «Новатор-2-Прикордонник» подарував своїм прихильникам перемогу - 16:14, а разом із нею і виграний матч - 3:2.

Таким чином, після звітних матчів «Олюртранс» знову очолив турнірну таблицю, а «Новатор-2-Прикордонник» піднявся в ній на четверту сходинку.