-
-

Визначилися півфіналісти юнацького чемпіонату Європи U-20

20.07.2018

У Бельгії і Нідерландах проходить фінальний турнір юнацького чемпіонату Європи серед волейболістів віком до 20 років. Поряд з господарями майданчиків в ньому беруть участь ще десять збірних, які пройшли відбіркові турніри.

Нагадаємо, що збірна України у відборі до чемпіонату Європи посіла лише третє місце в групі Н у себе вдома в Черкасах і далі не пройшла.

У першій групі, яка грала в голландському місті Еде в результаті підрахунку очок перші два місця зайняли збірні Чехії та Нідерландів.

6. Португалія 5, 1, 4, 4, 6 - 13

Друга група грала в бельгійському Кортрейку. У центральному матчі збірна Росії перемогла бельгійців 3:1. Втім, навіть ця поразка не вплинула на те, щоб господарі майданчика пройшли далі. Справа в тому, що незважаючи на перемогу Італії над Польщею 3:1 і тому, що у італійців виявилося на одне очко більше, саме Бельгія в підсумку посіла друге місце в групі, так як має більше перемог.

Білорусь - Польща та Італія - ​​Німеччина

Звернемо увагу на те, що Білорусь і Польща були суперниками нашої команди на відбірному етапі.