-
-

Збірна Франції - олімпійський чемпіон з волейболу

07.08.2021

У суботу в Токіо завершився чоловічий волейбольний турнір. Бронзовими призерами сьогодні стали волейболісти Аргентини, які несподівано обіграли Бразилію, а в фінальному матчі зустрілися збірна Франції і команда Російського олімпійського комітету.

Перша партія проходила за невеликої переваги росіян. Але після рахунку 22:19, вони стали більше помилятися, а французи, навпаки, заграли впевненіше і не тільки вирівняли становище 22:22, а й виграли партію 25:23 на свою користь.

Другий сет взагалі пройшов за переваги французьких волейболістів і вони впевнено виграли її з рахунком 25:17.

Після цього росіяни перехопили ініціативу і взяли дві наступні партії з однаковим рахунком 25:21.

Таким чином, доля золотих нагород Олімпіади вирішувалася на тай-брейку. Його виграла збірна Франції з рахунком 15:12. Французи вперше в своїй історії стали олімпійськими чемпіонами!