| На Рівненщині зіграли волейбольний 22-й "Турнір пам'яті вчителів" |
| 24.02.2017 • Переглядів:2887 • Коментарів:0 •
|
Традиційно, у с. Шубків Рівненського району, відбувся "Турнір пам’яті вчителів" з волейболу. Таким спортивним заходом, щорічно, ініціатори змагань згадують вчителів та тренерів, які у свій час докладали зусиль для розвитку не лише волейболу, а і фізичної культури, не дивлячись на те, ким вони були за фахом. |
| Турнір з волейболу на Кубок Острозького міського голови |
| 21.02.2017 • Переглядів:3074 • Коментарів:0 •
|
19 лютого відбувся відкритий міський турнір з волейболу на Кубок Острозького міського голови серед трудових колективів, підприємств, установ та організацій. В турнірі взяло участь 9 команд. |
| Турнір "Снігова королева" серед учнів навчальних закладів |
| 20.02.2017 • Переглядів:2965 • Коментарів:0 •
|
16 лютого 2017 року у м. Берестечко Волинської області відбувся турнір з волейболу серед учнів навчальних закладів під назвою «Снігова королева». Учасниками змагань було 4 команди дівчат Волинської та Рівненської областей. |
| Турнір пам'яті П. Л. Котяша |
| 17.02.2017 • Переглядів:2945 • Коментарів:0 •
|
Щороку гостинно відкриває свої двері Залузький НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ» для участі волейбольних команд учнів і дорослих у традиційному турнірі пам'яті П.Л. Котяша, учня школи, воїна, який загинув, виконуючи інтернаціональний обов'язок в Афганістані. |
| В Сарнах відбуся турнір «Кубок пам’яті» |
| 15.02.2017 • Переглядів:3045 • Коментарів:0 •
|
12 лютого 2017 року у спортивній залі районного ліцею «Лідер» відбувся турнір з волейболу «Кубок пам’яті», присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 28-ї річниці виведення військ з Афганістану. |
| Традиційний турнір у Вараші |
| 14.02.2017 • Переглядів:2931 • Коментарів:0 •
|
У місті атомників відбувся 13-й традиційний турнір з волейболу, присвячений Дню вшанування учасників бойових дій та пам'яті Сергія Вальчука. У зманганнях взяли участь 9 волейбольних команд міста. |
| Анонс турніру з волейболу на Кубок Острозького міського голови |
| 08.02.2017 • Переглядів:3117 • Коментарів:0 •
|
19 лютого 2017 року о 09:00 год. в спортивному залі Острозької ЗОШ І – ІІІ ступенів №1, з метою популяризації волейболу в місті Острозі популяризації здорового способу життя серед жителів міста, залучення до рухової активності різних верств населення, засобами фізичної культури і спорту, зокрема волейболом планується проведення відкритого турніру з волейболу. |
|