-
-

Пляжникам Рівненщини трохи не вистачило до п’єдесталу пошани

08.06.2021

В Стрию (Львівська обл.) 06.06.2021 завершився двохзірковий турнір з пляжного волейболу в якому взяли участь представники Рівненської області.

Так в змаганнях чоловіків наш регіон представляли волейболісти Млинова, Вараша та Рівного. В підсумку варашанин Ігор Поліщук в парі з Іваном Кошелею з Сваляви посів четверте місце. В грі за третє місце ця пара з рахунком 1:2 поступилася пляжникам Львівщини Станько/Захарченко. Також були близькими до призових місць млинівська пара Шевчук/Покотило та представники Ужгорода-Рівного Павлій/Фабріці, які в підсумку зупинилися на п’ятій сходинці.

Всього в чоловічому турнірі приймали участь 28 пар.

Також були представники Рівненщини і в жіночій програмі. В підсумку пара Нечай/Рабчевська фінішували на сьомому місці, а пара Підгурська/Стрельбицька були п’ятими.

В жіночому турнірі, як і в чоловіків, прийняли участь 28 пар.

З приходом літа набирають обертів турніри з пляжного волейболу, тож в наших пляжників ще буде не одна нагода поліпшити свої результати.

З усіма результатами турнірів ви можете ознайомитися за наступними посчиланнями: