-
-

Рівненські юніори блискуче виступили в Чернігові

23.01.2018

21-го рудня в Чернігові завершився перший тур зимового чемпіонату України з пляжного волейболу в категорії U-15.

Рівненщина була представлена парами Владислав Омельчук / Владислав Новак, Станіслав та Тимофій Онуфрейчуки, Богдан Бодаква / Артем Бесараб. Хлопці показали просто відмінний результат.

Всі три рівненські пари вийшли в півфінал змагань в якому Онуфрейчуки перемогли 2:0 пару харків’ян Баранов / Терещенко, а Омельчук / Новак, з аналогічним рахунком переграли земляків Бодакву / Бесараба.

Трохи не вистачило спортивної вдачі Богдану Бодакві та Артеу Бесарабу. Лише на тай-брейку вони поступилися харківській парі. Шкода, а так би весь подіум був би рівненським.

Максимум партій було зіграно і в фіналі. Пара Омельчук / Новак переграла пару Онуфрейчуків 2:1(21:14, 18:21, 15:10).

Вітаємо рівнян з відмінним результатом та бажаємо подальших перемог!