-
-

У Вараші пройшов турнір з пляжного волейболу в залік Спартакіади РАЕС

27.06.2021

Змагання тривали з 14-го по 25-е червня і зібрали представників 14 команд з підрозділів Рівненської АЕС. Турнір пройшов за звичною для Спартакіади атомників схемою.

На першому етапі команди розподілялися на чотири групи, переможці та команди, які посіли другі місця виходили в раунд плей-офф після якого переможці в «турнірі чотирьох» визначали призерів змагань.

За відсутності кращих пляжників міста, які відстоювали честь Атомпрофспілки на міжнародному спортивному фестивалі в Болгарії(про це на нашому сайті згодом) матчі пройшли в рівній боротьбі з великою кількістю несподіваних результатів.

Після групового турнірі були сформовані пари плей-офф. На цій стадії були зафіксовані наступні результати:
ЦТАВ - ЕРП-2 1:2
ХЦ - ЦТПК 2:0
СКМ,ДПРЗ-2 - ПТУ 2:0
СЕБтаС - ЦРБ,ЦДтаРАВ 2:1
Таким чином квартет претендентів на перемогу був сформований.

Сам фінальний турнір пройшов за складних погодних умов. Стовпчик термометра коливався в районі 33-35 градусів, що накладало додаткові труднощі на дії гравців.

В підсумку, програвши два тай-брейки, на четвертому місці залишилися минулорічні переможці – команда ХЦ. Завдяки камбеку в останньому турі бронзу виборола команда СЕБтаС. А переможець визначався в грі СКМ,ДПРЗ-2 та ЕРП-2. Сильнішою виявилася команда СКМ,ДПРЗ-2 яка і стала переможцем турніру. Енергоремонтники – другі.