-

Юнаки привезли в Острог волейбольне золото

21.06.2019

Волейболісти Острозької ДЮСШ завоювали золоті медалі.

Вихованці Сергія Штундера стали переможцями Першого відкритого чемпіонату міста Луцька з пляжного волейболу серед юнаків 2002 р. н. та молодші й 2005 р. н. та молодші. Змагання під гарячим сонцем відбувалися упродовж 18–19 червня. Організувала їх луцька комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №1. Головний партер – Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом».

До спортивного протистояння долучилися представники різних міст Рівненської і Волинської областей – загалом 17 команд.

У результаті цікавої та запеклої боротьби острозькі волейболісти Іван Калінобродський і Віктор Новіков посіли перше місце на чемпіонаті. Наші спортсмени, як і інші учасники, отримали призи та нагороди, а також здобули чудовий досвід.

Джерело: ostrog.rayon.in.ua