Луніна та Самодай стали срібними призерками World Tour Langkawi 1*

24.04.2019

Завоювавши у Таїланді нагороди різного ґатунку, українські пляжники і у Малайзії не збиралися пасти задніх.

З 11 по 14 квітня у малайзійському місті Лангкаві відбувся черговий етап Світового туру 1*. Жіночій дует Луніна /Самодай виступив дещо краще ніж чоловіча пара Ємельянчик/Денисенко.

Діана Луніна та Марина Самодай пропустили перший матч групового етапу, але й одна перемога над німкенями дозволила дівчатам потрапити у плей-офф турніру.

Основана сітка. Група В
Lunina \ Samoday (UKR) – Chou Hwa \ Jessi (MAS) 0-2 (0-21, 0-21)
Lunina \ Samoday (UKR) – Krebs \ Welsch (GER) 2-0 (22-20, 21-18)

Всі наступні матчі плей-офф були виграні на справжньому характері українських дівчат. Більшість сетів завершувалися з рахунком "більше-менше". Діана та Марина здолали голландську пару у "раунді 12". Згодом двічі поспіль українки перемогли представниць Японії. Єдиною перешкодою став американський дует Дікстра \ Хаус, з яким Луніна та Самодай зустрілися у фіналі Світового туру. Українки поступилися суперницям лише на тай-бреку.

Основна сітка. Раунд 12
Driessen \ Meertens (NED) – Lunina \ Samoday (UKR) 0-2 (17-21, 21-23)
Чвертьфінал
Lunina \ Samoday (UKR) – Ishitsubo \ Shiba (JPN) 2-1 (21-16, 19-21, 15-12)
Півфінал
Sawame \ Sakaguchi (JPN) – Lunina \ Samoday (UKR) 0-2 (20-22, 20-22)
Фінал
Dykstra \ House (USA) – Lunina \ Samoday (UKR) 2-1 (16-21, 21-19, 15-13)

Тож, слідом за бронзовими нагородами World Tour Satun 1* українки завоювали срібні медалі World Tour Langkawi 1*. Приємним бонусом стали 180 очок та 700$.

* * *

Чоловіча пара Владислав Ємельянчик та Денис Денисенко виступила не так вдало. Українці зупинилися за крок від півфіналу.

Як і дівчата, Владислав та Денис пропустили першу гру, але все одно змогли здолати російську пару Бахнар \ Крамаренко на груповому етапі та вийшли в плей-офф з третього місця групи С. Витративши багато сил у "раунді 12" проти волейболістів з Японії, українці у шаленій боротьбі поступилися дуету з Росії Болгову \ Єрмілову.

Отже, хлопці цього разу задовольняються п’ятим місцем, 120 бонусами та 300$.

Основна сітка. Група С
Iemelianchyk \ Denysenko (UKR) – Sdebel \ Ilewicz (POL) 0-2 (0-21, 0-21)
Iemelianchyk \ Denysenko (UKR) – Bakhnar \ Kramarenko (RUS) 2-0 (21-16, 21-13)
Shoji \ Kurasaka (JPN) – Iemelianchyk \ Denysenko (UKR) 1-2 (15-21, 21-19, 17-19)