-
-

-
-

Пара Свірідов/Павлюк (Кропивницький/Рівне) – срібні призери першого туру чемпіонату України

15.05.2018

Завершився 1-ий тур чемпіонату України з 2018 з пляжного волейболу. Першими тріумфаторами сезону на 2-зірковому етапі в м. Херсон стала команда Бабіч/Журавель (Запоріжжя). Срібні нагороди дістались парі Свірідов/Павлюк (Кропивницький/Рівне), бронза - Кущ/Паленко (Суми/Запоріжжя) та за крок від п'єдесталу - Ліцман/Павелко (Самбір).

Загалом в турнірі взяли участь 19 команд чоловіків.

На шляху до нагород кропивницько-рівненська пара виграла 2:0 у пар Кузнєцов/Мартиросян(Покровськ/ Новомосковськ), Петров/Венгеровський(Краматорськ/Харків) та Кущ/Паленко(Суми/ Запоріжжя). Лише переможцям етапу, парі Бабіч/Журавель(Запоріжжя), Ігор та Владислав двіч поступилися по 0:2

Наступний тур чемпіонату з 25 по 27 травня пройде в передмісті Кривого Рогу на базі "Теремок", де за нагороди 1-зіркового етапу змагатимуться команди чоловіків та жінок.