-
-

Пляжні волейболісти відкрили національний сезон у Запоріжжі

22.06.2020

19-21 червня на центральному пляжі Запоріжжя відбувся перший тур чемпіонату України з пляжного волейболу. Участь у змаганнях взяли 27 чоловічих та 17 жіночих пар.

У змаганнях чоловіків до півфіналів вийшли дві пари господарів майданчика –

Андрій Бабіч/ Микита Степанов, Ярослав Гордєєв/ Олег Перловський, запоріжець Сергій Попов в парі з Микитою Лубаном з Житомира, та Іван Кривобок / Владислав Павлюк (Київ/Рівне).

У півфіналах Гордєєв/Перловський у трисетовому протистоянні перемогли пару Кривобок/Павлюк 2:1 (21:18, 19:21, 15:9). А Попов/Лубан здолали дует Бабіч/Степанов 2:0 (21:15, 21:18).

В матчі за третє місце Кривобок/Павлюк взяли гору над запоріжцями Бабіч/Степанов 2:0 (21:14, 21:14) та стали володарями «бронзи».

А Сергій Попов/Микита Лубан здолали пару Гордєєв/Перловський 2:0 (21:12, 21:19),ставши чемпіонами першого туру національних змагань 2020 року! Срібло, відповідно, лишилося у запоріжців Ярослава Гордєєва та Олега Перловського.

У змаганнях дівчат квартет лідерів склали всі запорізькі дівчата!

Тетяна Лазаренко/Вероніка Жукова, Євгенія Баєва/Олександра Кутнякова, Валентина Давідова/Ніколь Мчедлішвілі, Ірина Федорова/Анна Михайлова.

У півфіналах Баєва/Кутнякова були сильнішими за Давідову/Мчедлішвілі 2:0 (21:16, 21:18), а Лазаренко/Жукова здолали Федорову/Михайлову 2:0 (21:10, 21:6).

В матчі за «бронзу» Давідова/Мчедлішвілі обійшли Федорову/Михайлову – 2:0 (21:19, 23:21).

А золото вибороли Лазаренко/Жукова, які у фіналі перемогли пару Баєва/Кутнякова 2:0 (21:19, 21:19).

Джерело: ЗА!спорт