-
-

Пляжниці Ірина та Інна Махно вийшли у плей-офф чемпіонату Європи

13.08.2021

11 серпня в австрійському Відні стартував чемпіонат Європи-2021 з пляжного волейболу. Україну на першості континенту цього року представляють три пари – дві жіночі Валентина Давідова \ Діана Луніна, сестри Ірина та Інна Махно і одна чоловіча – Владислав Ємельянчик та Сергій Попов.

ЖІНКИ

Українські пляжниці за іронією долі потрапили в одну групу. Нашим спортсменкам довелося зіграти один проти одного. І цього разу сильнішими виявилися сестри Махно. У наступному поєдинку за перше місце у групі і потрапляння одразу до 1\8 фіналу Ірина та Інна перемогли господарок змагань – австрійок Шютценхьофер \ Плесютчінг.

А Давідова \ Луніна в матчі за вихід у плей-офф, на превеликий жаль, поступилися представницям Чехії Квапілова \ Вілліямс.

Чемпіонат Європи-2021. Жінки. Груповий етап. Група Н
11 серпня, середа

Schützenhöfer/Plesiutschnig AUT [8] – Kvapilova/Williams CZE [25] – 2-1 (21-18, 19-21, 15-12)
Davidova/Lunina UKR [9] – Makhno, In./Makhno, Ir. UKR [24] – 0-2 (19-21, 15-21)
Kvapilova/Williams CZE [25] – Davidova/Lunina UKR [9] – 2-0 (21-19, 21-14)
Schützenhöfer/Plesiutschnig AUT [8] – Makhno, In./Makhno, Ir. UKR [24] – 1-2 (17-21, 21-17, 13-15)

Отже, Давідова \ Луніна залишають чемпіонат Європи, а сестри Махно продовжать боротьбу в 1\8 фіналу, де їх суперницями стала пара з Німеччина – Бієнек \ Шнейдер. Матч відбудеться 13 серпня об 11:00 за київським часом.

Чемпіонат Європи-2021. Жінки. Плей-офф. 1\8 фіналу
13 серпня, п'ятниця

11:00 Makhno, In./Makhno, Ir. UKR [24] – Bieneck/Schneider GER [11] ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ YOUTUBE

ЧОЛОВІКИ

Пара Ємельянчик \ Попов зіграють у групі С, де у першому поєдинку поступилися поляками Кантор \ Лосяк. А у вирішальному матчі за вихід у наступний раунд у напруженому поєдинку програли латвійцям Самойловс \ Шмедіньш.

Чемпіонат Європи-2021. Чоловіки. Груповий етап. Група С
12 серпня, четвер

Kantor/Losiak POL [3] – Iemelianchyk/Popov UKR [30] – 2-0 (21-11, 21-18)
Samoilovs/Smedins LAT [14] – Liamin/Myskiv RUS [19] – 0-2 (25-27, 20-22)
Kantor/Losiak POL [3] – Liamin/Myskiv RUS [19] – 1-2 (26-24, 19-21, 8-15)
Iemelianchyk/Popov UKR [30] – Samoilovs/Smedins LAT [14] – 0-2 (17-21, 30-32)

В результаті підопічні Миколи Бабіча також вимушені залишити першість континенту.

Джерело: volleyball.ua