-

Українці стали п’ятими на турнірі в Болгарії

20.07.2021

У столиці Болгарії завершився черговий етап однозіркового Світового туру з волейболу пляжного. Єдиним представником України став чоловічий дует Владислав Ємельянчик та Денис Денисенко.

Наші співвітчизники провели два напружених поєдинки на груповому етапі. Спочатку у трьох партіях українці перемогли господарів майданчика – пару Гвозданов\Мітев. А згодом у двох сетах на "більше-менше" Ємельянчик\Денисенко здолали польських пляжників.

Світовий тур 1*. Софія, Болгарія. Груповий етап. Група В
16 липня, п’ятниця

Iemelianchyk/Denysenko UKR [2] – Grozdanov B./Mitev BUL [15] – 2-1 (21-8, 19-21, 15-11)
Iemelianchyk/Denysenko UKR [2] – Prudel/Nowak POL [7] – 2-0 (21-19, 23-21)

Український дует посів перше місце у групі В та одразу вийшов у чвертьфінал турніру, де їх суперником стала пара з Сербії – Міліч\Коларіч. На жаль, Владислав та Денис поступилися опонентам на тай-брейку та втратили шанс поборотися за медалі.

Світовий тур 1*. Софія, Болгарія. Чвертьфінал
17 липня, субота

Milic/Kolaric SRB [3] – Iemelianchyk/Denysenko UKR [2] – 2-1 (17-21, 24-22, 15-2)

Результат пари Ємельянчик\Денисенко – п’яте місце Світового туру 1*, 120 очок та призові у 300$.

Переможцями турніру стали спортсмени з Польщі. У фіналі Szalankiewicz/Florczyk перемогли бразильців Vinícius/Maia. Бронзові нагороди дісталися російській парі Бахнарь\Самодай.

Зазначимо, що наступного тижня відбудуться матчі жіночої сітки. Станом на 19 липня у заявці значиться два дуети – Ангеліна Хміль \ Тетяна Лазаренко та Інна Махно \ Анна Шумейко.

Джерело: volleyball.ua