-

Українські пляжниці Рилова та Сердюк стали бронзовими призерками Євро-2020

14.09.2020
Рилова/Середюк

З 10 по 13 вересня у чеському місті Брно відбувся чемпіонат Європи серед юнаків та дівчат до 20 років. Україну на цьому турнірі представляли дуети – Олександр Бойко \ Олексій Бублик (тренер Петро Бойко) та Софія Рилова \ Єва Сердюк (тренер Тетяна Сухіна).

Дівчата потрапили до групи D разом з волейболістками Сербії, Болгарії та Італії. Рилова \ Сердюк продемонстрували чудову підготовку, не дозволивши у перших двох іграх набрати своїм опоненткам більше 9 очок в сеті. У заключному матчі групового етапу українки у напруженому протистоянні з італійками одержали перемогу та вийшли у плей-офф чемпіонату Європи з першого місця групи D, що дало змогу потрапити одразу у другий раунд турніру.

Чемпіонат Європи-2020. Група D
Rylova/Serdiuk UKR [13] - Cikuc/Cikuc SRB [20] 2-0 (21-8, 21-3)
Rylova/Serdiuk UKR [13] - Todeva/Kindova BUL [29] 2-0 (21-8, 21-9)
Bianchi/Ditta ITA [4] - Rylova/Serdiuk UKR [13] 0-2 (17-21, 20-22)
Інші матчі групи D
Bianchi/Ditta ITA [4] - Todeva/Kindova BUL [29] 2-0 (21-19, 21-12)
Bianchi/Ditta ITA [4] - Cikuc/Cikuc SRB [20] 2-0 (21-14, 21-11)
Cikuc/Cikuc SRB [20] - Todeva/Kindova BUL [29] 2-0 (21-18, 21-19)

У другому раунді плей-офф українки святкували перемогу над австрійками, у третьому без проблем здолали італійський дует, який вже перемагали на цьому турнірі на груповому етапі.
Чемпіонат Європи-2020

Раунд 2. Плей-офф
Rylova/Serdiuk UKR [13] - Mitter/Bruckner AUT [10] 2-0 (21-11, 21-17)

Раунд 3. Плей-офф
Bianchi/Ditta ITA [4] - Rylova/Serdiuk UKR [13] 0-2 (16-21, 9-21)

У півфінальному матчі чемпіонату Європи-2020 серед гравців до 20 років українські пляжниці Софія Рилова та Єва Сердюк поступилися дуету з Латвії.

Чемпіонат Європи-2020. Півфінал
Brailko/Namike LAT [8] - Rylova/Serdiuk UKR [13] 2-0 (24-22, 21-16)

А от у боротьбі за бронзові нагороди престижного турніру дівчата свого шансу не втратили. В матчі за третє місце підопічні Тетяни Сухіної святкували перемогу над представницями Нідерландів.

Чемпіонат Європи-2020. Матч за третє місце
Rylova/Serdiuk UKR [13] - Everaert/Bekhuis NED [2] 2-0 (21-18, 21-16)

Вітаємо українських спортсменок!

Відзначимо, що чемпіонками Європи стала латвійська пара Brailko/Namike, яким наші співвітчизниці програли в 1\2 фіналу Євро. Срібло дісталося дуету зі Швейцарії - Stähli/Bentele.

Чемпіонат Європи-2020. Фінал
Brailko/Namike LAT [8] - Stähli/Bentele SUI [6] 2-0 (21-15, 21-17)

Виступ юнацької пари вийшов менш вдалим!

За результатами жеребкування Олександр Бойко \ Олексій Бублик опинилися у групі В разом з представниками Данії, Нідерландів та Чехії. Стартовий матч Бойка \ Бублика виявився дуже вдалим, хлопці перемогли пляжників з Данії. А далі підопічні Петра Бойко поступилися господарям змагань та дуету з Нідерландів. Не дивлячись на дві поразки на груповому етапі українські пляжники посіли третю сходинку своєї групи і вийшли в перший раунд плей-офф чемпіонату Європи-2020.

Чемпіонат Європи-2020. Група В
Boiko/Bublyk UKR [15] - Christensen/Petersen DEN [18] 2-0 (21-10, 21-15)
Boiko/Bublyk UKR [15] - Benes/Trousil CZE [31] 0-2 (21-23, 17-21)
Damen/van der Loo NED [2] - Boiko/Bublyk UKR [15] 2-0 (21-9, 21-17)
Інші матчі групи В
Damen/van der Loo NED [2] Christensen/Petersen DEN [18] 2-0 (21-8, 21-17)
Christensen/Petersen DEN [18] - Benes/Trousil CZE [31] 0-2 (16-21, 10-21)
Damen/van der Loo NED [2] - Benes/Trousil CZE [31] 2-0 (21-19, 21-19)

Далі українці у цікавому та напруженому матчі вирвали перемогу у бельгійців. Тай-брейк завершився з рахунком 17-19! Але, мабуть, втома після попередньої гри дала про себе знати. В 1\8 фіналу наш дует не зміг протистояти суперникам з Італії, які, до речі, були четвертими сіяними на цьому турнірі.

Чемпіонат Європи-2020.
Раунд 1. Плей-офф

Goset/Laenen BEL [19] - Boiko/Bublyk UKR [15] 1-2 (15-21, 21-18, 17-19)

Dal Corso/Viscovich ITA [4] - Boiko/Bublyk UKR [15] 2-0 (21-10, 21-17)

Отже, Олександр Бойко та Олексій Бублик посіли 9 місце на чемпіонаті Євопи-2020!

А золото чемпіонату додому повезуть волейболісти зі Швеції, які у фіналі здолали німецьких пляжників. А бронзові медалі завоювали італійська пара Dal Corso/Viscovich.

Lorenz/Pfretzschner GER [6] - Hellvig/Åhman SWE [3] 0-2 (13-21, 17-21)