-
-

Острозькі волейболісти здобули золото на міжобласному турнірі

25.12.2019

Спортсмени Острозької ДЮСШ вибороли найвищі нагороди на міжобласному турнірі з волейболу серед юнаків 2007 року народження, присвяченому пам’яті вчителя фізкультури Ковалінського І. В.

Спортивні змагання відбувалися минулого тижня, 20 – 21 грудня, в Ізяславі. за медалі боролися команди з Житомирської, Рівненської, Хмельницької областей.

Команда Острозької ДЮСШ у перший день здобула 3 перемоги над командами Білогір'я, Теофіполя і Житомирської області з рахунком 2:0. Другого ігрового дня здолала команду смт Голосків із рахунком 2:0 і поступилася господарям змагань із рахунком 1:2. У підсумку острожани здобули золото змагань.

Честь Острозької ДЮСШ захищали: Федір Лозюк, Роман Гуменюк, Ілля Стрілецький, Назар Клебан, Владислав Богданчук, Нестор і Захар Климчуки, Андрій Озімковський. Найкращим гравцем турніру визнали Романа Гуменюка.

Джерело: ostrog.rayon.in.ua