-
-

«Регіна-2» фінішує у вищій лізі на п’ятому місці

25.04.2021

Сьогодні у Рівному завершився турнір за 5-8-е місця серед жіночих команд вищої ліги. Впевнено провівши всі три гри рівненські дівчата вибороли п’яту сходинку в турнірній таблиці сезону 2020-2021.

"Регіна-2-КЛІСП-ОСДЮСШОР" - ВК "Буковинка-ДЮСШ №4" 3:0 (25:20, 25:17, 25:18)

В перший ігровий день «Регіна-2» зустрілася з чернівецькою «Буковинкою». Гра пройшла за відчутної переваги нашої команди. Власне фразу «гра пройшла за відчутної переваги нашої команди» можна застосувати до кожної з ігор рівнянок на цьому етапі.

Але ж повернемося до гри, яка почалася з ривка господарок 4:0. І хоч гості оговталися та змогли наблизитися до «Регіни-2» майже впритул 6:7 в подальшому наша команда постійно знаходилася попереду, а все вирішила відмінна гра наприкінці сету. П’ять очок поспіль і «Регіна-2» бере першу партію з рахунком 25:20.

Щось схоже за сюжетом спостерігалося і в другій партії. Господарки створювали очковий заділ, гості майже до завершення партії намагалися його нівелювати і все знову завершилося ривком «Регіни-2» тільки цього разу перевага була ще більш відчутною 25:17.

На початку третьої партії «Буковинці» все ж вдалося нав’язати боротьбу і навіть певний час лідирувати в рахунку. Однак декілька вдалих атак Кароліни Підгурської повернули рівнянкам перевагу, яка вже традиційно для цього матчу була закріплена вдалою грою на фініші сету. 25:18 і 3:0.

Саме Кароліна і стала кращим бомбардиром гри записавши на свій рахунок 17 очок.

ВК "Львів'янка-ЛДУФК-Скіф" - "Регіна-2-КЛІСП-ОСДЮСШОР" 0:3(22:25, 20:25, 15:25)

Наступними суперницями стали волейболістки «Львів’янки». Власне саме львівська команда посіла на першому етапі п’яте місце і повинна була приймати звітний тур. Однак знову втрутився COVID-19 і ФВУ перенесла тур до Рівного. Таким чином саме «Львів’янка» розглядалася як головний конкурент нашої команди в боротьбі за п’яту підсумкову сходинку.

Так власне і вийшло. На початку гри господарки стикнулися з певними труднощами і гостям вдалося вийти вперед з рахунком 14:10. В цей момент лідерські якості продемонстрували Анастасія Стрельбицька та Дарина Карпюк. Їх очки були надважливі і дозволили господаркам повернути лідерство 18:17. Хвилинна перерва, до якої вдалися гості не спрацювала і рахунок виріс до 23:19 на користь «Регіни-2». Здавалося все, але непоступливі львів’янки зуміли майже наздогнати нашу команду. В підсумку все вирішив ейс Ганни Михальчук. 25:22 не проста перемога рівнянок.

Початок другого сету був за нашою командою 5:1. Проте понервувати все ж довелося. «Львів’янка» зуміла перехопити ініціативу, наздогнати та навіть вийти вперед 9:8. В цей момент дуже вчасно та вдало відпрацювала Кароліна Підгурська. Три поспіль набраних очка, одне з яких на блоці, дозволили господаркам повернути ініціативу. І знову потрібно акцентувати увагу на тому, що друга команда «Регіни» вдало провела фініш сету. Підгурська та Стрельбицька своїми діями забезпечили спурт 6:2 і 25:20 в підсумку.

І лише в третій партії, можна сказати, що гості викинули білий прапор. Стартовий натиск «Регіни-2» трансформувався в рахунок 13:2 і питання про переможця було зняте.

Найбільше очок в цій грі принесли Стрельбицька – 13, Підгурська -11 та Михальчук-10.

"Регіна-2-КЛІСП-ОСДЮСШОР" - "Київська область-Спортліцей" 3:0(25:19, 25:18, 25:15)

Заключний матч «Регіна-2» провела з білоцерківським «Спортліцеєм». Стартовий відрізок гри пройшов приблизно у рівній боротьбі. Команди відповідали ривками на ривок і це нагадувало ваги, які коливаються то в один то в інший бік. Варто було господаркам повести 11:7, як гості після тайм-ауту майже наздогнали рівнянок 10:11. «Регіна-2» знову відірвалася 19:13 і здавалося зняла всі питання… Однак ні. Ліцеїстки майже нівелювали перевагу 17:19 і кінцівка очікувалася цікава. Але очікування одне, а гра інше. А гра вкотре засвідчила факт – «Регіна-2» в цьому турі майже бездоганно проводить закінчення партії. Вчергове це було продемонстровано і в грі з волейболістками Білої Церкви. Тайм-аут господарок, ривок в рахунку і 25:19 в підсумку.

Другий сет попри дещо нервовий початок пройшов вже під диктовку «Регіни-2». З рахунку 3:3 і до кінця сету в рахунку лідирували виключно господарки і вже вкотре все завершилося тотальною перевагою на фініші.

Як і в попередній грі на третю партію суперниць «Регіни-2» не вистачило. Після рівного початку рівненська команда пішла у відрив. 8:5, 16:7, 24:11 і тільки з фінальним м’ячем трохи не заладилося. В підсумку «блок-аут» від Анастасії Стрельбицької зафіксував перемогу рівнянок з рахунком 25:15. Анастасія, до речі і стала кращою в рівненські команді по набраним очкам. На її рахунку 15 пунктів.

Таким чином не програвши жодної партії «Регіна-2» виграла цей турнір і посіла п’яту сходинку. «Львів’янка» - шоста, «Спортліцей» - сьомий, восьма «Буковинка».

Подякуємо другій команді «Регіни» за сезон і побажаємо наступного року зробити ще один крок вперед і втрутитися в боротьбу за нагороди вищої ліги.