-

«Регіна-МЕГУ» припиняє боротьбу за нагороди

11.03.2021
Фото з офіційної трансляції на сайті ФВУ

Після вчорашнього «трилера» з неймовірно закрученим сюжетом, якій завершився на користь «Регіни» з рахунком 3:2, ніхто з впевненістю не зміг би сказати чим закінчиться серія. На боці рівненського клубу була певна психологічна перевага, на боці запорізьких волейболісток – фактор власного майданчика.

Вчора, післяматчевих коментарях, тренери обох клубів провівши аналіз гри своїх підопічних обережно висловлювалися на рахунок перспектив. До слова, на питання журналіста про вплив вчорашнього матчу на фізичний стан гравців, головний тренер «Орбіти» Гарій Єгізаров зазначив, що умови для суперників однакові і все мала показати сьогоднішня гра.

Як виявилося, краще вдалося відновитися і фізично і психологічно саме запоріжанкам…

«Орбіта-ЗНУ» - «Регіна-МЕГУ» 3:0 (25:17, 25:11, 25:18)
Рахунок в серії плей-офф: 2:1

Сама гра для рівня нок почалася досить обнадійливо. Після атак Тимчак та Дударенко і блоку Хорольської «Регіна» повела в рахунку 4:2. «Орбіта» відповіла своїм ривком 5:0 та захопила ініціативу. Довелося Максиму Пархоменко вже на початку сету вдатися до тайм-ауту. В принципі він спрацював і табло висвітило рівний рахунок 8:8. Ну а далі знову захопили ініціативу господарки. «Регіна» ніяк не могла впоратися з лідерками запоріжанок, в складі яких почергово «вистрілювали» то Пугач, то Луханіна, то Савченко, то, добре відома рівненськім вболівальникам Антоніна Жук, яка не так давно виступала за «Регіну». Рахунок невпинно зростав на користь «Орбіти» і питання визначення переможця в партії не виникало.

Ще гірше склався другий сет. Перевага запорізького клубу стала тотальною. Всього за 19 хвилин «Орбіта» зняла всі питання. Щодо переможця партії.

Були певні сподівання на те, що рівнянки, як напередодні «заведуться» але господарки добре засвоїли урок отриманий днем раніше і шансів на камбек «Регіні» не надали. Початок заключної партії був рівний. «Орбіта» робили спроби відірватися в рахунку, «Регіна» своїми діями ці спроби невілювала. Ключовим моментом став тайм-аут Єгізарова при рахунку 9:8 на користь господарок. Після цієї перерви «Орбіті» знову вдалося відірватися в рахунку 15:10 і цю комфортну перевагу вони втримали до завершення матчу. Ближче ніж на три очки рахунок не скорочувався і запорізький клуб оформив таким чином і перемогу в матчі і перемогу в серії і путівку до півфіналу чемпіонату України.

Статистика показує, що головним фактором, якій зіграв вирішальну роль в цій грі став прийом. Запорізькі волейболістки видали 78% позитивного прийому при двох власних помилках, тоді як у рівненської команди позитивний прийом склав всього 48% при 10 помилках. Зрозуміло, що за такого контрасту відчувалася і різниця в атаці. Господарки «перестріляли» гостей 45:25 додавши до атакувальних дій ще й 10 ейсів. Все це в підсумку і призвело до їх перемоги.

Тож «Регіні» є що допрацьовувати. Однак навіть такий прикрий результат не повинен розчаровувати прихильників нашої команди. Рівнянки проводять, напевне, кращий сезон в своїй історії. «Фінал чотирьох» в Кубку України, до останнього боротьба за нагороди в Суперлізі. Коли таке було? Впевнений, що головні перемоги рівненського клубу ще попереду. Потрібно робити висновки і рухатися далі.

А поки – дякуємо за жагу боротьби, характер та незабутні емоції. Як казали герої Редьярда Кіплінга – це було славне полювання!