-
-

Стовідсоткового результату досягти не вийшло

28.11.2020

Рівненський «Патріот» матчами в Житомирі стартував в чемпіонаті України серед команд першої ліги. Суперниками рівненських волейболістів були місцеві «Біоресурс» та «Житичі-ДЮСШ».

«Біоресурс» - «Патріот»
0:3
(14:25, 13:25, 32:34)

Стартова гра спочатку проходила за повної переваги гравців рівненської команди. Рівняни швидко нарощували відрив і спокійно контролювали перебіг подій на майданчику протягом перших двох партій. І лише в третій на майданчику точилася рівна боротьба з обопільними шансами на успіх. Житомирянам вдалося вийти вперед в рахунку 10:7. «Патріот» миттєво відповів своїм ривком 10:0, повів 17:10 і, здавалося остаточно зняв всі питання про переможця. На закінчення партії рівненські волейболісти вийшли за рахунку 22:18 однак одразу дотиснути непоступливого суперника не вдалося. Житомиряни зрівняли рахунок 24:24 і розпочалася вперта гра м’яч в м’яч. Команди по черзі отримували сет-боли, але довгий час реалізувати їх не могли. Врешті-решт нерви не витримали у місцевих волейболістів помилка при виконанні другої передачі да помилка на прийомі подарували першу перемогу рівненській команді.

«Житичі-ДЮСШ» - «Патріот»
1:3
(19:25, 25:14, 25:18, 25:19)

А от друга гра в рівненської команди відверто не вийшла. Дублери суперлігового клубу виявилися міцним горішком. Їх не вибила з колії програна перша партія і вони продовжували боротьбу за що врешті-решт і були винагородженні. Не можна сказати, що господарі явно переважали гостей. Але «Житичі» використовували не те що кожну помилку рівнян, а навіть кожну помарку. Та й у «Патріота» відсоток браку в грі був вищий ніж напередодні. Десь не встигли на блок, помилилися в прийомі, не добили до підлоги атаку, не реалізували перехідний м’яч і все це миттєво каралося. В четвертій партії, коли рівненський клуб налагодив прийом і, як наслідок гру першим темпом, здавалося з’явиться шанс на тай-брейк. Однак за рахунку 16:16 були не реалізовані декілька важливих розіграшів і житомиряни довели справу до загальної перемоги.

Наступні ігри «Патріот» проведе 12-13-грудня. Суперниками наших волейболістів стануть «Володар-КФВ»(Галич) та ВК «Борислав». З командою з Галича «Патріот» зустрічався минулого сезону і переміг 3:1. ВК «Борислав» - новий суперник для рівненської команди. Побажаємо рівнянам перемог!