-
-

Переможний день для рівненського волейболу

26.10.2019
Сьогодні відбулися чергові матчі в кубку України серед жіночих команд та в першій лізі чемпіонату України серед чоловічих команд. Приємно повідомити що і «Регіна-ОСДЮСШОР» і «Патріот» здобули перемоги.

«Регіна-ОСДЮСШОР»- «КДЮСШ-НАЕК» 3:1 (25:17, 25:10, 14:25, 25:20)

В Рівному в спортивному залі НВК№26 зустрічались «Регіна-ОСДЮСШОР» і «КДЮСШ-НАЕК» з Нетішина. Першу партію суперниці розпочали з рівної боротьби і до рахунку «десять» команди йшли очко в очко. Надалі почала проявлятися перевага «Регіни». За рахунку 16:11 вже здавалося, що рівнянки спокійно доведуть сет до перемоги. Однак гості зуміли майже вирівняти становище наблизившись на відстань одного очка. В цей момент дуже допомогли подачі Софії Палій. У суперниць відверто «зламався» прийом чим і скористалися господарки 25:17.

Ще простіше склалася друга партія. З рахунку 5:3 на свою користь рівненським волейболісткам вдався ривок 6:0 і в подальшому господарки лише нарощували перевагу довівши рахунок до 25:10.

Напевне такий перебіг подій дещо розхолодив рівненську молодь, а нетішенські волейболістки навпаки не збирались достроково викидати «білий прапор». Тож перебіг гри перевернувся з ніг на голову. В господарок з’явилися проблеми на прийомі і, як наслідок, в нападі чим гості миттєво скористалися. Рахунок як на дріжджах почав збільшуватися на користь представниць Нетішина і питання переможця сету не виникало. В підсумку 25:14 на користь гостей.

Дуже добре, що в перерві між партіями тренеру рівнянок Петру Подгурському вдалося знайти правильні слова і налаштувати команду на боротьбу. Рівненські волейболістки на старті сету відразу створили відрив 5:0 але, як показав перебіг подій справу ще було не зроблено. Гості відчайдушно боролися і навіть прикрий епізод з травмою їх гравчині не зменшив обертів волейболісток з Нетішина. За рахунку 8:6 тренер рівнянок вдався до тайм-ауту, але й це не допомогло. Волейболістки «КДЮСШ-НАЕК» наздогнали господарок і навіть вийшли вперед 10:11. Розпочалися «гойдалки». Лише за рахунку 20:19 господаркам вдалося набрати поспіль чотири очки і дотиснути непоступливих суперниць. 25:20 в партії та 3:1 в матчі. Є перша перемога!

Відео матчу:

Зовсім по іншому склалася гра в чоловіків. «Патріот» в своїй другій грі в чемпіонаті України серед команд першої ліги зустрічався з «Збірною Вінницької області СК-2».

ВК "Патріот"- "Збірна Вінницької області-СП-2" 3:0 (25:10, 25:15, 25:8)

Докладно розповідати про перебіг цього матчу напевне не варто. Як і напередодні перевага рівненської команди була відчутною. Напевне достатньо буде сказати, шо суперники ВК «Патріот» жодного разу(!) під час гри не лідирували в рахунку, а ривок 11:0 на старті третьої партії красномовно підтверджував різницю в класі. Згідно ігрового протоколу матч тривав всього 45 хвилин і закінчився впевненою перемогою рівненських волейболістів 3:0. Тож вітаємо команду і бажаємо їй подальших перемог.

А вже завтра на рівненських волейболістів і волейболісток чекають важкі випробування. « Регіна-ОСДЮСШОР» зіграє з чернівецькою «Буковинкою». Наразі обидві команди мають по одній звитязі і матч перетворюється на визначальний в плані визначення команди, яка продовжить боротьбу в кубку.

Не менш важка гра чекає і на чоловіків. Суперником «Патріота» стануть одні з фаворитів чемпіонату і господарі туру – команда «Епіцентр-Подоляни». Після двох матчів саме ці команди очолюють турнірну таблицю.

Будемо сподіватися на перемоги наших команд!

Теги: кубок України(ж), Регіна-ОСДЮСШОР(Рівне), перша ліга(ч), Патріот(Рівне)
Переглядів: 1120 Коментарів: 0