Полоса біла – полоса чорна

27.10.2019
Не встигли вболівальники порадіти вчорашньому подвійному успіху «Регіни-ОСДЮСШОР» та «Патріота», як сьогодні на них чекав зовсім протилежний результат.

«Регіни-ОСДЮСШОР»-«Буковинка» 0:3(22:25, 20:25, 16:25)

У вирішальній грі за право продовжити боротьбу за кубок України молоді рівнянки поступися чернівецькій «Буковинці» 0:3. Перша партія довго протікала в рівній боротьбі тож рахунок 16:16 вірно відображав сили команд на цьому ігровому відрізку. Однак декілька поспіль помилок на прийомі та в захисті призвели відриву в три очки на користь чернівецьких волейболісток. Напевне невдалі дії на прийомі та декілька пропущених атак з третього номеру і визначили перевагу гостей в стартовому сеті.

Друга партія розпочалася за переваги «Буковинки» і що вилилося в суттєвий гандикап гостей 6:15. Звісно, що «дістати» суперника за такого перебігу подій вкрай важко. Проте рівненські волейболістки продовжували боротися і нівелювали перевагу чернівчанок, зрівнявши рахунок 19:19. Однак гості власними атаками та блоком звели нанівець всі намагання господарок майданчика внести злам в гру 20:25 і 0:2.

В третій партії знову повторився сюжет початку другої: знову гості захопили перевагу 8:16, але цього разу вже не дозволили рівненським волейболісткам наблизитися на прийнятну відстань. Тож 16:25 в партії, 0:3 в матчі і «Регіни-ОСДЮСШОР» припиняє боротьбу в кубку. Проте для молодої команди це була перша проба сил, а набутий досвід неодмінно стане в пригоді в подальших матчах.

Не змогли продовжити переможну ходу і рівненські чоловіки. Після двох перемог «Патріот» зазнав поразки від одного з фаворитів групи та ще й господаря майданчику – ВК «Епіцентр-Подоляни».

«Патріот»-«Епіцентр-Подоляни» 0:3(17:25, 18:25, 14:25)

В першій партії рівненські волейболісти були близькі до сенсації. «Патріот» з старту захопив перевагу і вже на старті змусив господарів двічі вдатися до хвилинних перерв. Подекуди рахунок доходив до +7 на користь рівнян. Однак рівно провести сет не вдалося. За рахунку 14:7 рівненський клуб пропустив надпотужний ривок «Епіцентру» і в підсумку партію було програно з рахунком 17:25.

Початок другої партії також почався за рівної боротьби але за рахунку 6:6 подоляни почали стрімко нарощувати відрив і у підсумку довели справу до перемоги 25:18.

За тим же сценарієм пройшла третя партія. Знову рівний початок і знову подальша перевага подолян. Щоправда в третьому сеті рахунок був ще відчутніший 14:25.

Тож після цієї поразки «Патріот» посідає четверту сходинку. Наступний тур пройде в Рівному. В гості до «Патріота» завітають «Володар-КФВ», «Покуття» та "Збірна Вінницької області-СП-2". Саме з першими двома командами і проведе свої ігри «Патріот». Будемо сподіватися, що власний майданчик та вболівальники допоможуть рівнянам поповнити число перемог!

Теги: кубок України(ж), Регіна-ОСДЮСШОР(Рівне), перша ліга(ч), Патріот(Рівне)
Переглядів: 629 Коментарів: 0