-
-

Клуби Рівненщини успішно подолали перший етап кубку України Dmart

26.09.2021
Відбулися ігри першого етапу кубку України Dmart з волейболу серед чоловічих та жіночих команд. «Регіна-2-КОСЛ» приймала суперників на власному майданчику в той час як «Патріот-Рівне» гостював в Житомирі.

В Рівному суперниками «Регіни-2» були трускавецька «Нафтуся» та «ДЮСШ-ДНЗ ВПУ-34» з Стрия. В перший ігровий костопільчанки провели важку гру з суперницями з Трускавця.

«Регіна-2-КОСЛ» (Костопіль, Рівненська область) - «Нафтуся» (Трускавець, Львівська область) 3:2 (27:25, 25:15, 18:25, 14:25, 15:6)

В першій партії «Регіна-2» впевнено контролювала перебіг подій, аж поки наприкінці сету не стався провал протягом якого суперницям вдалося відіграти 6 очок поспіль. Щоправда на «більше-менше» саме господарки діяли більш зібрано і залишили партію з собою.

Друга партія пройшла за повної домінації «Регіни-2» і хоча і в ній не обійшлося без локального невдалого відрізку все ж питань у переможці сету не виникало.

Третя партія господаркам не задалася. 0:6 зі старту і в подальшому гості тільки нарощували перевагу. Четвертий сет знову пройшов при повній перевазі трускавецьких волейболісток. Вони впевнено довели його до перемоги і вирівняли рахунок в грі 2:2.

Однак добре те, що добре закінчується. На тай-брейку «Регіна-2» грала так, якби й не було двох невдалих відрізків. З самого початку господарки захопили ініціативу 6:2, 9:3 і 15:6 в підсумку – непроста але надважлива перемога.

«Регіна-2-КОСЛ» (Костопіль, Рівненська область) - «ДЮСШ-ДНЗ ВПУ-34» (Стрий, Львівська область) 3:0 (25:13, 25:22, 25:19)

Гра з волейболістками Стрия пройшла більш впевнено і підстав для хвилювання не надала. Хіба що в другій партії, дозволивши суперникам відіграти поспіль 6 очок, «Регіна-2» надала підстави для сумніву у виграші сету. Однак за рахунку 21:21 саме господарки діяли більш зібрано і залишили партію за собою. Що ж до першого та третього сетів – то в них перевага «Регіни-2» відчутною і особливих питань не викликала.

Таким чином костопільська «Регіна-2-КОСЛ» посіла перше місце в групі і вийшла до наступного раунду.

Більш складне завдання стояло перед рівненським «Патріотом». В Житомирі йому протистояли дві місцеві команди, одна з яких представляла вищу лігу і на додаток також вищолігова ВСК «МХП-Вінниця» з Тростянця.

Перший ігровий день подарував ключове протистояння групи, захопливий матч з інтригою, яка зберігалася до фінального свистка. «Патріот-Рівне» грав з ВК «Житичі-ДЮСШ-Поліський університет» (Житомир). В минулому сезоні ці команди протистояли одна одній в турнірі першої ліги і саме перемога житомирян в очному протистоянні не дозволила рівненськім волейболістам поборотися за один з комплектів нагород. Тож рівняни мали віддати «боржок» і це в них вийшло!

ВК «Житичі-ДЮСШ-Поліський університет» (Житомир) - ВК «Патріот-Рівне» (Рівне) 0:3 (23:25 32:34, 24:26)

Гра розпочалася без розвідки – команди одразу намагалися захопити ігрову перевагу. Проти сили команд були приблизно рівні і відриву більш ніж в три залікові пункти здобути не вдалося ні господарям ні гостям. Ближче до завершення сету завдяки вдалим діям в атаці Шевчука та Фабріці «Патріоту» вдалося створити невеличкий гандикап, якій рівненський клуб і втримав о завершення партії.

Друга партія почалася з параду помилок. Суперники помилялися як на подачі так і в атаці але зважаючи на те, що робили це синхронно то і рахунок довгий час був рівний. Гравці «Патріота» перші опанували ситуацію і повели в рахунку 17:14. Однак наприкінці сету суперник наздогнав рівнян і почалися гойдалки. Спочатку «Патріот» мав декілька шансів завершити партію на свою користь, потім житомиряни перехопили ініціативу і вже гостям довелося чотири рази відбиватися від сетболів суперників. Врешті решт партія залишилася за рівненським клубом. І знову потрібно виділити Владислава Шевчука. Саме дві його атаки вирішили долю сету на користь «Патріоту».

Третя партія розпочалася з спурту житомирян, які повели 7:3. За рахунку 12:15 тренер рівнян Віктор Козловський змушений був вдатися до тайм-ауту які і спрацював. Рахунок вирівнявся і розпочалися «гойдалки». За рахунку 24:22 на свою користь рівняни не реалізували два матч-боли і гра перейшла на «більше-менше». В цей момент знову своє вагоме слово сказали Фабріці та Шевчук.

Саме Владислав та Павло стали найрезультативнішими гравцями матчу набравши 18 та 16 очок відповідно. Також потрібно відмітити Тараса Вітошко на рахунку якого 6 блоків і 9 очок загалом.

Відео матчу

Наступним суперником житомирян був ще один житомирський клуб «Біоресурс». І з цим клубом рівняни зустрічалися минулого сезону в рамках ігор першої ліги і здобули перемогу. Цю традицію «Патріот» продовжив і в звітній грі.

ВК «Патріот-Рівне» (Рівне) - ВК «Біоресурс» (Житомир) 3:0 (25:22 25:17, 25:21)

Дещо відпустивши суперників на початку першої партії гості не знітилися, продовжили грати в свій волейбол і вже ближче до середини партії повернули собі перевагу як ігрову так і в рахунку. Житомирянам вдалося дещо скоротити відставання але вчасно взята Віктором Козловським хвилинна перерва дозволила «Патріоту» без зайвих хвилювань закінчити сет на свою користь.

В другій партії перевага гостей була повна і питання про переможця було зняте ще в середині партії. Приблизно в такому ж ключі протікала і третя партія. Знову відчутна перевага рівнян і все що вдалося «Біоресурсу» так це наприкінці гри перетнути позначку в двадцять очок.

Перебіг гри дозволив тренеру «Патріота» варіювати складом і задіяти майже всіх гравців. Тож і головних бомбардирів в складі «Патріота» одразу декілька: Павло Фабріці набрав 9 очок, Андрій Гольонко та Тарас Вітошко по 8.

Відео матчу

Після цієї гри питання виходу до наступного етапу було знято. Рівняни та волейболісти Тростянця забезпечили собі перші два прохідні місця не залежно від очного протистояння. Тож гра турнірного значення не мала і дозволила Віктору Козловському дати ігрову практику гравцям, які були менш задіяні в стартових матчах.

ВСК «МХП-Вінниця» (Тростянець, Вінницька область)- ВК «Патріот-Рівне» (Рівне) 3:1 (25:13, 25:13, 24:26, 25:17)

Власне боротьба в цій грі спостерігалася лише в одній партії – решту ігрового часу перевага була на боці волейболістів Вінниччини.

Звертають на себе увагу 18 ейсів у волейболістів «МХП-Вінниці». Та й в інших компонентах гри перевага команди з Тростянця була відчутною. У «Патріота» були відчутні проблеми в прийомі що наклало свій відбиток на перебіг гри. Тож працювати є над чим.

Однак потрібно зважити, що «Патріоту» протистояла команда з вишки, яка в сезоні 2020-2021 знаходилася в Суперлізі.

А головне завдання було виконано, виконано впевнено і достроково.

Відео матчу

Фотогалерея туру

Вітаємо команди Рівненщини з успішним стартом і бажаємо якомога далі просунутися по турнірній сітці кубку України Dmart!

Теги: Кубок України(ч), Патріот(Рівне), Кубок України(ж), Регіна-2(Рівне)
Переглядів: 845 Коментарів: 0

20.09.21 «Регіна-2-КОСЛ» стартує в кубку України сезону 2021-2022 р.р.
09.11.20 Кубок України (жінки). 2-й етап. «Білозгар-Медуніверситет» виказує націленість на повернення до еліти
08.11.20 «Регіна» продовжує боротьбу за кубок України, «Регіна-2» - припиняє
27.09.20 Кубок України (жінки). 1-й етап. Без сенсацій, але з інтригою
17.02.18 Кубок України - 2017/18. Фінали. "Хімік" - "Галичанка" 3:0. "Локомотив" - "Барком-Кажани" 0:3