-
-

Жіночий чемпіонат світу U-20 виграла збірна Італії

20.07.2021

В Бельгії і Нідерландах завершився чемпіонат світу з волейболу серед жінок віком до 20 років. В ньому брали участь 15 команд, адже збірна Пуерто-Ріко через спалах в команді коронавірусу на турнір не прибула. У заключний ігровий день відбулися стикові матчі, які остаточно розставили всіх учасників за підсумковими місцями.

В головному фіналі зійшлися збірні Італії та Сербії. Всі три партії пройшли за переваги італійок. Вони і здобули перемогу 3:0, завоювавши головний приз чемпіонату.

У поєдинку за третє місце росіянки в п'яти партіях обіграли Нідерланди. Цікаво, що після двох сетів попереду були господарки майданчика (гра проходила в Роттердамі) 2:0, але потім збірна Росії рахунок вирівняла, а на тай-брейку перемогла з рідкісним для укороченого сету результатом 22:20.

За аналогічним сценарієм проходив і матч за 5 місце. Тут дві стартові партії виграла збірна Польщі. А в четвертому сеті польські волейболістки мали подвійний матчбол за рахунку 24:22. Але американки зуміли вийти зі скрутного становища і взяли партію 29:27. Потім вони ж домоглися успіху і в п'ятому сеті 15:13.