-
-

Полоса чорна, полоса біла

03.12.2018

Рівненський «Патріот» на власному майданчику провів чергові матчі чемпіонату України серед команд першої ліги. Ігри пройшли з переміним успіхом.

В перший день суперником рівненських волейболістів був ВК «Добротвір». Ця команда мала ідентичні з «Патріотом» показники після першого туру, тож гра очікувалась напружена.

Власне так воно і вийшло. І хоча рахунок по партіям 3:0 на користь гостей – легкою їх перемогу ніяк не назвеш. Хтозна як склався б перебіг подій, якби рівняни зуміли «видряпати» стартову партію. Але в спорті «якби» не рахується. За рівної гри спортивна вдача була на боці «Добротвору», якій виграв сет 29:27, а за ним і наступні два.

Реабілітувалися господарі вже наступного дня. Суперником «Патріота» був дрогобицький «ЮАТРАНС-Воллей». Ця команда є аутсайдером першої ліги, але в бажанні перемогти їй ніяк не відмовити. Тому гра вийшла вперта і передбачити переможця в ній було важко. На кожну виграну партію рівнян гості відповідали своєю звитягою і логічно, що переможця визначав тай-брейк. Для господарів це був уже третій тай-брейк в п’яти матчах тож можна вже говорити про певний досвід ). Чи то досвід, чи то краща фізична підготовленість рівненських волейболістів далася взнаки, але у вирішальному сеті вони виглядали впевненіше і перемогли 15:12 в партії та 3:2 в матчі.

Таким чином в підсумку у «Патріота» перемога та поразка у звітному турі, три перемоги та дві поразки в чемпіонаті і четверте місце в турнірній таблиці. Як для дебютанта ліги майстрів відсутність стабільності – природньо, четверте місце після двох турів - досить непоганий результат, а від поразок на етапі становлення клубу не застрахований ніхто. Потрібно робити висновки та рухатися далі.

Час для роботи над помилками буде бо в чемпіонаті наступає перерва до лютого 2019 р. На початку лютого, в Львові, «Патріот» проведе дві заключні гри першого етапу. Суперниками рівнян стануть «Володар» з Галича, та поточний лідер групи СК «Прибилів».

Сподіваємося на подальші перемоги та бажаємо команді успіхів!

Всі результати другого туру групи Б:
м. Житомир

01.12.2018 (субота)
СК "Прибилів" - "Біоресурс" Житомир - 3:0 (25:23, 25:20, 25:16)
"Володар-КФВ" Галич - "НУФВСУ" Київ - 1:3 (12:25, 21:25, 25:22, 20:25)
02.12.2018 (неділя)
"НУФВСУ" Київ - СК "Прибилів" - 0:3 (22:25, 19:25, 20:25)
"Біоресурс" Житомир - "Володар-КФВ" Галич - 3:2 (25:20, 12:25, 25:18, 20:25, 16:14)
м. Рівне
"ЮАТРАНС-Воллей" Дрогобич - ВК "Данківці" - 0:3 (10:25, 15:25, 16:25)
ВК "Добротвір" - "Патріот" Рівне - 3:0 (29:27, 25:21, 25:20)
"Патріот" Рівне - "ЮАТРАНС-Воллей" Дрогобич - 3:2 (27:25, 20:25, 26:24, 17:25, 15:12)
ВК "Данківці" - ВК "Добротвір" - 3:1 (25:17, 23:25, 25:23, 25:23)

Сюжет телеканалу UA: Рівне